Atsauksmes par Autoskolu Tīģeris Ogrē
Lasi audzēkņu atsauksmes par teoriju, braukšanas apmācību un instruktoriem, kā arī pievieno savu pieredzi. Jauna atsauksme pirms publicēšanas tiek pārbaudīta.
Ārējo platformu vērtējumi nav verificēti
Vidējais vērtējums: 5 no 5
Markuss / 08.02.2020. 10:16
Aija Sniķere sadarbīga autoskolas vadītāja, jauka un iesaku ikvienam
Markuss / 08.02.2020. 10:15
Anitra Smidrovska ir ļoti laba instuktore, vienmēr visu paskaidroja un iemācīja tik labi, ka nu jau esmu šoferis.
Laura / 06.02.2020. 15:48
Pie Aijas teorijas stundas bija ļoti patīkamas, vienmēr visi audzēkņi tika sagaidīti ar smaidu. Ļoti jauka atmosfēra. Teorija tika pasniegta tā, lai tas tiek saprasts nevis iekalts galvā. Kā arī pie instruktora Armanda katra braukšana bija superīga. Tiku sagatova tā, lai satiksme, krustojumi un viss pārējais nesagādātu nekādas problēmas. Super skola, super pasniedzēji.
Santa / 24.01.2020. 19:55
Pirms sāku likt tiesības, baidijos ka neiemācīšos teoriju un tās garās stundas...domāju ka tas nav iespējams, bet paldies Aijai. Teoriju pasniedz superīgi un nebija garlaicīgi,pat ar nepacietību gaidiju katru reizi lai ātrāk mācītos teoriju un eksāmenus noliku ar pirmo reizi. Paldies arī intruktoram Gintam!Bez Tīģera man tas nebūtu izdevies, liels paldies jums!!!
Liene / 17.01.2020. 21:07
Pateicoties autoskolas Tigeris zinosajiem pasniedzejiem, esmu soferitis😁😁😁😁. Liels PALDIES Aijai un instruktorei Danai. Loti priecajos, ka izvelejos tiesi jus! Lai viss izdodas un ta turpinat! 😊
Līga / 11.01.2020. 16:38
Autoskolā "Tīģeris" teorija tiek pasniegta interesantā un saprotamā veidā. Lai būtu vieglāk apgūt un izprast ceļu satiksmes noteikumus, tiek izmantoti piemēri no dzīves. Pasniedzēja Aija braukšanas nodarbības vada kvalitatīvi un vienmēr paskaidro pieļautās kļūdas, iemāca, kā tās nepieļaut. Iesaku šo autoskolu visiem, kuri ātri vēlas apgūt teoriju un iemācīties braukt. Pateicoties šai autoskolai, esmu ieguvusi tiesības!
Linda / 27.11.2019. 19:55
Teorija tiek pasniegta interesanti un nepiespiestā gaisotnē, kā arī instruktori ir atsaucīgi un zinoši. :)
Loreta / 20.11.2019. 19:24
Vispār nevaru sūdzēties par šīs autoskolas teorijas pasniegšanu un braukšanas apmācībām... Ļoti patīkama atmosfēra(gan autoskolā, gan arī braukšanās). Iemāca visu pa riktīgo!!!🤩 Pateicoties Tīģerim, tiesības šodien ir kabatā.🐯😻 Paldies!!!
Jegor Belajevs / 22.10.2019. 21:59
Занимаюсь у инструктора Игоря Першина. Очень хороший инструктор. Спокойно реагирует на возможные ошибки,помогает их предотвратить и объясняет в чем заключалась ошибка. Всю дорогу очень хорошо контролирует ситуацию. За рулём у него чувствую себя очень уверено.
Laura Džeina / 19.09.2019. 19:53
Superīgākā autoskola! Teorija tika pasniegta saprotami un ar humoru! Paldies par gardumiem un kafiju pavadot vakarus “Tīģerī” :) Liels paldies instruktorei Anitrai par lielisku braukšanas apmācību un mierīgu atmosfēru!
