Atsauksmes par Autoskolu Tīģeris Ogrē
Lasi audzēkņu atsauksmes par teoriju, braukšanas apmācību un instruktoriem, kā arī pievieno savu pieredzi. Jauna atsauksme pirms publicēšanas tiek pārbaudīta.
Ārējo platformu vērtējumi nav verificēti
Vidējais vērtējums: 5 no 5
Oskars / 03.12.2020. 07:38
Paldies par ieguldito laiku,darbu,ieteikumiem un macisanu.No sirds pateicos Aijai par teoriju,profesionalitati,brauksanas prasmes pilveidosanu un pozitivo attieksmi.No sirds pateicos Normundam par brauksanu,par pozitivo un profesionalo attieksme.Paldies autoskola “Tigeri” par nokartotam teorijam un skolas eksamenu.Vel viens solitis un tiesibas bus roka.
Anastasija / 23.11.2020. 20:07
Ideāla autoskola, viss skaidri un saprotami tiek pastāstīts, arī ar humoru - informāciju viegli apgūt, skolotāja vienmēr pieejama. Es nezinu, vai ir kaut kas, ko varētu šajā autoskolā uzlabot. Paldies liels!!! Noliku visus testus ar 1 reizi.
Sanda / 06.11.2020. 16:31
Šo skolu iesaku visiem, super liels paldies Aijai un viņas komandai.
Nils Zirnītis / 04.11.2020. 16:44
Pilnīgi ideāla autoskola. Ja visu klausās, tad visu arī sapratīsi, visiem iesaku tiesības kārtot šeit, jo personīgi, patika ideāli.
Oskars Lazda / 05.10.2020. 17:42
Teorijas eksamenam ir vieglak sagatavoties,ja ir profesionala pasniedzeja. Paldies Aijai par profesionalitati, par ieguldito darbu un zinasanam ko sniedz.Domaju,ka man tas nebus pa spekam, bet teorija nokartota pateicoties Aijai. Iesaku autosskolu "Tigeris".Liels paldies!
Kaspars Rogulis / 24.09.2020. 13:22
Super skola, A kategorijas teoriju csdd nokārtoju 30/30 pa nullēm! Patika attieksme,daudz nianses tika izstāstītas, kas atviegloja teorijas kārtošanu. Žēl, ka Ogrē nav braukšanas instruktora.
Igors Grigorjevs / 18.09.2020. 09:52
Teorijas nodarbības bija dzīvīgas, pasniedzējai rūp tas, ko viņa dara. Nav brīnums, ka mācību telpa bija pilna, - teorija mācības atceros ar labākajām atmiņām.
Ilze / 17.09.2020. 13:22
Liels PALDIES šai autoskolai! Teorija pasniegta skaidri un saprotami! Sniedz atbildes un paskaidro visu, kas nav saprotams. Anitra Smidrovska super instruktore, saprotoša, pacietīga, pretīmnākoša. Patiešām var just, ka cilvēkiem ir svarīgi, lai viss ir saprotams un viss tiek iemācīts, lai var ātri un viegli kļūt par šoferiem un uz ceļa jūties droši un pārliecinoši! Liels, liels Jums paldies!
Nora / 13.09.2020. 18:14
Lielu lielais paldies, šai autoskolai un Aijai! Tik saprotami un skaidri izstāstīta teorija bija iespēja visu iemācīties un saprast uzreiz! Un paldies arī Aivaram Apšeniekam par visu to ko iemācija braukšanas stundās lai veiksmīgi varētu startēt uz braukšanas eksāmenu! Ja, esi pārdomās kurā skolā iestāties! Stājies šeit, NENOŽĒLOSI! Paldies!!!:-)
Edgars / 24.08.2020. 12:21
Tīģeris foršs un uzticams!
