Atsauksmes par Autoskolu Tīģeris Ogrē

Lasi audzēkņu atsauksmes par teoriju, braukšanas apmācību un instruktoriem, kā arī pievieno savu pieredzi. Jauna atsauksme pirms publicēšanas tiek pārbaudīta.

Ārējo platformu vērtējumi nav verificēti

Pievieno atsauksmi par apmācību

Vidējais vērtējums: 5 no 5

5 / 5

Ramona / 05.05.2026. 17:21

Superīga autoskola! Teorija notiek draudzīgā gaisotnē, viss tiek paskaidrots un ir arī piemēri no īstās dzīves. Milzīgs paldies instruktoram Dainim, pie kura mācījos braukt. Ļoti pacietīgi, mierīgi un paskaidro visu. Beidzot arī es tiku pie tiesībām, paldies! Noteikti iesaku gan Tīğeri, gan Daini!

5 / 5

David / 29.04.2026. 20:49

Izcila autoskola !

5 / 5

Ringolds / 28.03.2026. 07:14

Paldies Anitrai!!! 3 gadus pie stūres bet aizmirst, cik viegli bija Anitra ar tevi paveikt brīnumu, pārvarot tevis sastādītos manevrus, pamācoši izglītojošos piemērus, it īpaši- piezīme ATLAID SAJŪGU!!!

5 / 5

Elīza / 10.03.2026. 16:54

Superīga autoskola! Teoriju mācijos klātienē un iesaku to arī citiem. Viss izskaidrots ļoti saprotami un skaidri, ka eksāmens pēc tam vispār nerada nekādu stresu.

5 / 5

Iveta / 27.02.2026. 15:28

Milzīgs paldies skolotājai Aijai, kuras teorijas nodarbības bija interesantas un saprotamas. Milzīgs paldies manam instruktoram, Ansim Slavam par ieguldīto darbu, autoskola "Tīģeris" labākā! Eksamenus nokārtoju ar pirmo reizi!

5 / 5

Edgars / 26.02.2026. 11:35

Lai gan autoskola un tiesību iegūšana nesa lielas pūles un daudz meğinājumus, intruktors Dainis tiešam lika pasmaidīt un palīdzēja tās beidzot iegūt. Dainis ir ļoti profesionāls, saprotošs, jauks un labsirdīgs. Ja es liktu tiesības vēlreiz nevēlētos nevienu citu instruktoru, atceros pirmo dienu, kad atnacu uz braukšanu un pēdējo braukšanas reizi. Netikai iemācijos visu, kas jāzin par ceļu un satiksmi, bet arī jūtos kā pilnība cits cilvēks. Dainis prot nomierināt jebkādu stresu, kas var rasties liekot tiesības. No manis viens liels plus par pieredzi. Paldies Daini!

5 / 5

lilu / 09.01.2026. 17:32

Instruktore Anitra ir ļoti profesionāla, pacietīga un saprotoša. Visu izskaidro skaidri un mierīgi, pat sarežģītās situācijās palīdz saglabāt pārliecību pie stūres. Braukšanas nodarbības ar viņu bija patīkamas un produktīvas, jutu reālu progresu ar katru reizi. Lieliska instruktore, kuru noteikti iesaku ikvienam!

5 / 5

lilu / 09.01.2026. 17:30

Ļoti laba autoskola! Profesionāli un pacietīga instruktore, skaidri izskaidrota teorija un draudzīga attieksme visā mācību procesā. Braukšanas nodarbības notika mierīgā gaisotnē, instruktors deva vērtīgus padomus un palīdzēja justies pārliecinātiem pie stūres. Iesaku šo autoskolu ikvienam, kurš vēlas kvalitatīvi un bez lieka stresa iegūt autovadītāja apliecību.

5 / 5

Marsels / 10.12.2025. 23:08

Ļoti viegli saprotami iemāca teoriju, un braukšanas paliek ļoti vieglas šīs autoskolas dēļ. Visiem silti iesaku!

5 / 5

Marsels / 10.12.2025. 23:08

Ļoti viegli saprotami iemāca teoriju, un braukšanas paliek ļoti vieglas šīs autoskolas dēļ. Visiem silti iesaku!

5 / 5
1 2 3 ... 27 Nākamā