Atsauksmes par Autoskolu Tīģeris Ogrē

Lasi audzēkņu atsauksmes par teoriju, braukšanas apmācību un instruktoriem, kā arī pievieno savu pieredzi. Jauna atsauksme pirms publicēšanas tiek pārbaudīta.

Ārējo platformu vērtējumi nav verificēti

Pievieno atsauksmi par apmācību

Vidējais vērtējums: 5 no 5

5 / 5

Aleksandra / 09.05.2025. 11:38

Esmu ļoti pateicīga Aijai par apmācībām teorijā - vienmēr visu paskaidroja saprotamā veidā un ar pareizu pieeju. Ļoooti esmu pateicīga instruktoram Dainim Eleram. Esmu pēc dabas diezgan nedroša un bailīga, tāpēc likās, ka automašīnas vadīšana nu galīgi nav mans. Dainis bija tas, kurš ļoti iedrošināja jau no pirmās reizes un apliecināja, ka man viss izdosies un lai pat nešaubos par to. Mācījos pie viņa no pilnīgas nulles, tagad braucu pa Rīgas ielām... Eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi. Paldies Dainim par pacietību, iedrošinājumu,par to, ka labi visu paskaidroja, pamācīja un protams ar foršu humora izjūtu! Noteikti iesaku gan autoskolu Tīģeris, gan instruktoru Daini Eleru.

5 / 5

Līva / 15.04.2025. 15:49

Paldies autoskolai un instruktoram Dainim Elleram par lielisku mācīšanu, viss nolikts ar pirmo. Visi saprotoši, pretīmnākoši. Galvenais pašam gribēt mācīties. Iesaku!

5 / 5

Alens / 11.04.2025. 22:30

Mācības tika pasniegtas ļoti saprotami un aizraujoši.

5 / 5

Estere / 07.04.2025. 21:16

Ļoti patika, iesaku šo autoskolu!

5 / 5

Roberts / 07.04.2025. 17:03

Iesaku šo skolu. Ātri visu var iemācīties!

5 / 5

Roberts / 12.02.2025. 17:58

Ļoti laba autoskola, ja ieklausās,tad ļoti viegli saprast. Ātras un foršas mācības, ar nelielu humoriņu šad un tad. Instruktore Anitra Smidrovska izcili māca, paskaidro, ļoti mierīgas un jautras braukšanas.

5 / 5

Kristīne / 13.12.2024. 08:17

Auto skolas braukšanas instruktors Ansis Slava ir izcils. Sākumā baidījos kā viss būs. Pēc pirmās tikšanās reizēs, jau jutos droši un pēc katras nākamās reizes, pārliecināta par savu instruktoru!nepieļāvu domu, ka vajag mainīt instruktoru.viss tiek paskaidrots, iemācits, izstāstits tā lai saprastu !Ansis pat var pasmieties par kļūdu, pectam to pārrunāt nopietni un arī šie momenti paliek atmiņā.Esmu pateicīga Ansim! Es varu tikai priecāties par visu foršo tīģeriša komandu. Kā arī Daini - viņš pieņēma skolas braukšanas eksāmenu -arī cilvēks savā vietā! Paskaidro kļūdas, nedusmojas. Iemāca vēl papildus lietas, kas pectam noderēs! Eksāmenu vērtē godīgi.un ļoti novērtē cilvēku par katru labi paveiktu manevru! Tas liek stūrēt vēl labāk :)!

5 / 5

Kristīne / 13.12.2024. 07:45

Nu ko lai saka! Milzīgs Paldies par visu, ko Aija ir iemācījusi! Viņa ir super! Es liku tiesības 2reizes. Tiku līdz teorijai un viss apstājas. Pie Aijas ir vēlme mācīties! Tas kā šis cilvēks pasniedz nodarbības-caur humoriņu caur reāliem notikumiem, padara katru nodarbību par prātā paliekošu. Un raisa nepiespiestu vēlmi mācīties!Esmu priecīga, ka man viss izdevās, pie Aijas teoriju noliku ar pirmo reizi, kaut domāju, ka pēc pirmajām 2 reizēm iepriekš, nekad nenolikšu tiesības. Paldies liels! Un iesaku, ja ir šaubas par savām spējām iemācīties, dodies pie Aijas uz Tīģerīti... Tur viss būs!!

5 / 5

Raivis / 07.12.2024. 17:17

2023.gada apņemšanās tika realizēta! Starp visām piedāvātajām auto skolām izvēlējos Autoskolu Tīģeris. Izvēles kritērijs bija CSDD informācija par auto skolu atrašanās vietu - Ogre, kā arī statistika par auto skolu apmācāmo rezultātiem CSDD teorijas un praktisko iemaņu eksāmenos. Izvēles veikšanas brīdī, labākie teorijas rādītāji auto skolām Ogrē, kas veic apmācību klātienē, bija Autoskolai Tīģeris, un praktisko iemaņu rādītāji bija pirmajā trijniekā. Tā arī paliku pie izvēles - Tīģeris. Teorētisko apmācību vadīja Aija Sniķere - tā bija skaidra, kodolīga, ar uzsvariem uz svarīgākajām lietām, ar pārbaudes darbiem par noklausīto un apgūto teorijas daļu. Man nācās vienu reizi pārlasīt teorētiskajās nodarbībās dzirdēto, lai ar pirmo reizi un bez kļūdām nokārtotu teorētisko eksāmenu CSDD. Ļoti nozīmīga bija arī apmācību organizēšana - varēja mācīties netraucēti darbam, kā arī Pirmās palīdzības apmācība praktiskā nodarbība bija noorganizēta auto skolas telpās, nevis jābrauc uz Rīgu. Cik zinu, tad Ogrē reti kad kāda auto skola tās organizē savās telpās Ogrē. Praktiskās braukšanas apmācības nodarbībām izvēlējos instruktoru Aleksandru Kumpinoviču, jo izvēlējos sev ērtāko, nevis vieglāko auto vadītāja apliecības ieguves veidu - braukšana un eksāmens Rīgā. Kā arī tikšanās vieta ir 5 min attālumā no dzelzceļa stacijas vai auto ostas. Instruktors ar pieredzi un velti manu laiku netērēja uz grozīšanos pa laukumu - pārliecinājās par iemaņām ar vadības mehānismiem un pēc 10 min ietrieca Rīgas intensīvajā satiksmē. Man taktika - 100% teorija un tikai tad praktiskās nodarbības, ietaupīja gan manus, gan instruktora nervus un laiku. To atzinīgi novērtēja instruktors, jo mazinājās teorijas diskusiju patērētais laiks praktiskajās nodarbībās, salīdzinot ar vairumu apmācāmo, kas jau pēc otrās teorijas nodarbības piesakās jau praktiskajām nodarbībām. Es droši varēšu ieteikt Autoskolu Tīģeris arī citiem cilvēkiem, jo esmu drošs gan par teorijas nodarbību kvalitāti, gan par savu instruktoru, gan par kursa biedru instruktoru darba kvalitāti. Maza, toties profesionāla komanda!

5 / 5

Toms / 24.11.2024. 23:46

Iesaku visiem šīs aizraujošās teorijas nodarbības ar Aiju, un praktiskās nodarbības ar tīģera instruktoriem. Instruktors spēja atbildēt uz visiem maniem jautājumiem un precīzi iemācīja man šī brīža braukšanas prasmes. Vēlreiz paldies Aijai par foršajām nodarbībām.

5 / 5