Atsauksmes par Autoskolu Tīģeris Ogrē
Lasi audzēkņu atsauksmes par teoriju, braukšanas apmācību un instruktoriem, kā arī pievieno savu pieredzi. Jauna atsauksme pirms publicēšanas tiek pārbaudīta.
Ārējo platformu vērtējumi nav verificēti
Vidējais vērtējums: 5 no 5
Emīls / 06.12.2025. 12:58
Ļoti laba autoskola, lieliski iemāca teoriju. Teorija visa ar pirmo nokārtota. Instrukore Anitra superīga, ļoti labi visu iemācija un lika justies droši uz ceļa!
Visvaldis / 05.12.2025. 20:11
Ļoti laba atmosfēra starp instruktoriem un audzēkņiem.Var parunāt par dzīvi un visiem interesējušajiem jautājumiem.Instruktori ļoti profesionāli un sakarīgi.Ļoti laba autoskola,saprātīga maksa par iegūtajām zināšanām.Noteikti ieteiktu citiem.
Laura / 05.11.2025. 11:47
Super, super! Ar pirmo visi eksāmeni nolikti! Iesaku teoriju klausīties klātienē visu, jo tā būs daudz vērtīgāk, nekā attālināti, jo pasniedz klātieni ļoti labi, ļoti saprotami un interesanti. Braukšana bija pie pasniedzējas Danas, superīga instruktore.Iesaku pat tad ja liekat uz manuālo (mans gadījums), tā pat pāris braukšanas pie Danas paņemt, jo labi izstāsta, iedrošina.
Natalija / 29.09.2025. 19:47
Paldies autoskolas pasniedzējai Aijai Sniķerei par iegūtām prasmēm teorijā, ar lielu starplaiku, kad nevarēju tikt līdz galamērķim, iedrošināja, lai tik turpinu iet līdz galam. Un, beidzot, varu lepoties ar autoskolu "Tīğeris", ka ieguvu autovadītāja apliecību!
Lauma / 27.09.2025. 19:43
Paldies par ieguldīto darbu gan Aijai, kas pasniedza teoriju, gan instruktoram! Šo autoskolu izvēlējos tā iemesla dēļ, kāda bija skolas vadītāja Aija. Likās, ka zināju, ka te tiešām būs labi un bija arī. Teorijas nodarbībās gāja jautri un braukšanas nodarbības ar varēja atrast, par ko pasmieties. Vakaros, ejot uz teorijas nodarbībām, bija vēlme tur doties. Noteikti ieteiktu šo autoskolu arī citiem!!
Liepa / 05.09.2025. 14:29
Liels paldies par iespēju pie Jums màcīties teoriju! 🙏 Aija ir tik forša pasniedzēja! 🥰 ar humoru un dzīves pieredzēm! Un liels paldies instruktoram Dainim un Normundam! Dainis palaboja un pielika man klāt to, ko Normunds varbūt piemirsa. Bet super, super, SUPER! Tiesības ir kabatā! Paldies! 🥰
Viktorija / 27.08.2025. 16:59
Iesaku šo autoskolu!!! Teorijas skolotāja Aija ļoti labi izskaidroju visu teoriju, daudz piemēru no dzīves, nebija garlaicīga, sausa teorija. Intruktors Dainis Ellers ļoti labs, bija bailīgi no sākuma uzsākt braukšanas nodarbības, bet izrādijās viss forši. Dainis ļoti atbalstīja, ticēja manos spēkos vairāk nekā es pati. Par ko liels Paldies! Mierīgs un jautrs intruktors, ļoti iesaku! Paldies Tīğeris!!! ❤️
Agris / 12.08.2025. 16:28
Kam vēl nav vadītāja apliecības, iesaku visiem apmeklēt Auto skolu Tigeris. Aija jums perfekti iemācīs, paskaidros,teoriju tā, ka paliks atmiņā uz mūžu. Teorija - tas ir stingrs pamats, ar ko viss sākas, lai iegūtu vadītājs apliecību. Arī liels paldies instruktoram Armandam Šķirus. Ļoti labi iemācīs, pareizi vadīt auto, jebkurā dzīves situācijā.
Estere / 08.08.2025. 13:37
Iesaku instrukoru Daini Elleru, ļoti labi visu izskaidro, ļoti pacietīgs un saprotošs instruktors. Ar Daini mācīties bija viegli un patīkami, viņš palīdzēja iegūt pārliecību un sagatavoties eksāmenam. No sirds iesaku!
Inga / 20.05.2025. 17:16
Manā sirdī vienmēr būs īpaša vieta šai skolai. Ja es ieguvu B kategoriju, tad jebkurš to var. Teorijas apmācības ļoti saprotamas, Aija iejūtīga un ļoti atbalstoša. Braukšanas instruktore ANITRA - zelts. Uzzīmēs shēmas, izstāstīs visas interesējošās nianses par auto, braukšanu un tehniskajām lietām. Patīkami pavadīt mācību laiku un labs sarunu biedrs (jā, jūs iemācīsieties ne tikai vadīt automašīnu, bet arī ikdienā tik svarīgo - runāt pie stūres :) Pa Rīgu braukt nebaidos, par to arī paldies instruktorei! PALDIES!
