Atsauksmes par Autoskolu Tīģeris Ogrē
Lasi audzēkņu atsauksmes par teoriju, braukšanas apmācību un instruktoriem, kā arī pievieno savu pieredzi. Jauna atsauksme pirms publicēšanas tiek pārbaudīta.
Ārējo platformu vērtējumi nav verificēti
Vidējais vērtējums: 5 no 5
Alīna / 02.08.2021. 12:09
Ļoti laba pieredze ar šo autoskolu. Aija Sniķere ir super teorijas pasniedzēja, un man paveicās arī ar braukšanas instruktori Anitru - ļoti sakarīga un forša! Iesaku "Tīģeri" visiem!
Hannelora / 17.07.2021. 10:46
Lieliska autosskola ar lieliskiem teorijas un vadīšanas apmācības pasniedzējiem! Teorijas nodarbības vienmēr bija interesantas un braukšanas instruktors Jevgēnijs Timošenko ļoti labi mācēja izskaidrot kļūdas. Iesaku!!!
Linda / 19.06.2021. 15:22
Nekad nelikās , ka spēšu apgūt teoriju un braukšanu tik teicami , ka CSDD eksāmenus nolikšu ar pirmo reizi . Jā esmu to izdarījusi ! Milzīgs paldies skolotājai Aijai un superīgajam instruktoram Aivaram par pacietību , sapratni un vēlmi mācīt ! Noteikti iesaku Tīģeri , skolu , kura tevi sagatavos ceļam un liks justies drošam uz tā ! Šis tiesību process ir ļoti smags , brīžiem nolaidās rokas , domāju , ka man vairs nevajag , bet šeit rokas tev neļaust nolaist , motivēs darīt pēc maximuma . PALDIES ‘
MARITA Zemnicka/13.06.2021 / 17.06.2021. 17:15
Liels PALDIES👏,ANITRAI SMIDROVSKAI,par šo laiku,pacietību sapratni,un vēl reiz pacietību ,apmācot mani.Nekad nebiju sēdējusi pie stūres,Nekad neaizmirsīšu savu 1.nodarbību Ogrē..😊Biju covid posmos spiesta braukt ar citiem instruktoriem,no citām autoskolām,visi kā 1./braucējs ilgi no manis jāveido būs,un šoferis uiij..Bet Jūs vienmēr ticējāt man,ka es varu tikt pie tiesībām.Pat tad ,kad pati jau biju sevi nomocījusi ar domu,ka braukt-nu nav mans..bet tiesības gribās.No Jūsu puses tika iegūldīts nereāls darbs.Jūs esiet ,kā instruktors ideāls,tas ir Jūsu..Vienkārši,no Visas Sirds saku Jums PALDIES.ŠODIEN JAU ESMU AR TIESĪBĀM.🙂 Paldies autoskolai Tīģeris,Paldies Aijai. Ļoti iesaku šo skolu,👍un Pašu labāko instruktori -Anitru Smidrovsku👍Paldies👏
Linda.R / 02.06.2021. 08:22
Mīļš paldies Aijai! 🌻 Noteikti iesaku autoskolu Tīģeris🐯
Kristīne / 31.05.2021. 15:27
Katra nodarbība pie instruktores Anitras bija ar "+" zīmi. Nevienā brīdī nebija sajūtas ka nodarbības tiek vilktas garumā... Skaidroja, rādīja, iedrošināja. Arī skolas eksāmena instruktors Aivars bija pozitīvi noskaņots, ja vien pats nepieļauj rupjas kļūdas. Rezultātā Csdd braukšanas eksāmens nokārtots ar pirmo reizi! 🥳🥳🥳 Paldies! 🌻🌻🌻
Daila / 01.02.2021. 14:27
Super! Paldies instruktorei Aijai Snikerei un Anitrai, par jauko attieksmi un ieguldīto darbu. Ieguvu auto vadītāja apliecību bez problēmām. Paldies par atbalstu, un iegūtām zināšanām. 👏🍾🎉🎉🎉
Ieva Romaško / 27.01.2021. 18:55
Visi CSDD eksāmeni nolikti ar pirmo reizi! Aija māca tā kā ir - pozitīvi, ar humoru un viegli uztverami, atbild uz visiem jautājumiem, sapratīs jeb kura meitene. :D :)) Instruktore - Dana Groznova. Viegli braucās - pirms krustojumiem un citiem manevriem detalizēti izstāsta kā pareizi jāizbrauc manevrs, kādas kļūdas nevajadzētu pieļaut utt. Var mierīgi un pozitīvi pakomunicēt un mašīna kā odziņa, viss labi ripo. :)) Ņemot vērā covid apstākļus un lielās pauzes pa vidu, tiesības ir kabatā! :))
Monta / 29.12.2020. 12:42
Ļoti laba autoskola ,ko iesaku ikvienam! Teorija tika pasniegta skaidri un saprotami , garās stundas teorijas nodarbības paskrēja ļoti ātri un visu bija viegli un labi saprast! Liels paldies vadīšanas instruktorei Danai Groznovai par pacietīgo , saprotošo un pretimnākošo pieeju , super pavadītas braukšanas nodarbības ,kurās apguvu visu tā , ka nu jau esmu ar tiesībām rokās! Uz katru braukšanu gāju ar lielāko prieku un nepacietību!Liels paldies autoskolai “Tīģeris”!
Māris Freibergs / 19.12.2020. 15:46
Ļoti saprotoši un viegli uztverami tika iemācīts viss vajadzīgais! 5/5 Ballem viennozīmīgi.
