Atsauksmes par Autoskolu Tīģeris Ogrē

Lasi audzēkņu atsauksmes par teoriju, braukšanas apmācību un instruktoriem, kā arī pievieno savu pieredzi. Jauna atsauksme pirms publicēšanas tiek pārbaudīta.

Ārējo platformu vērtējumi nav verificēti

Pievieno atsauksmi par apmācību

Vidējais vērtējums: 5 no 5

5 / 5

Emelīna / 24.08.2022. 19:46

Laba autoskola, visu var saprast, sanāca teoriju mācīties attālināti, un tad viss bija skaidrs. Prakstiski braukšanas pamatus sniedza instruktore Anitra, ideāli ātri un saprotami visu paskaidroja un iemācīja, un iespējams tikt pie tiesībām pēc praktiskās apguves , ir ļoti ātri:))

5 / 5

Anna / 23.08.2022. 18:11

Ļoti laba autoskola, bez iepriekšējām zināšanām salīdzinoši ātri nokārtoju tiesības. Noteikti iesaku! Instruktore Anitra man ļoti ātri iemācīja braukšanas pamatus un sagatavoja mani eksāmeniem.

5 / 5

Mikus / 16.08.2022. 19:45

Liels paldies autoskolas vadītājai Aijai par superīgo teorijas pasniegšanu, kā arī instruktoriem Anitrai un Armandam par braukšanas apmācību pasniegšanu, katrs mācību procesā mācīja pa savam, attiecīgi daudzpusīgāk varēja apgūt visus knifus un tehniku. Noteikti bija tā vērts ieguldīt laiku un resursus "Tīģerī", galvenais ir nepadoties, saņemties un izdarīt līdz galam. Visiem iesaku šo autoskolu!

5 / 5

Armands / 20.07.2022. 18:32

Pateicība Aijai. Iespēja sasniegt mērķi un ļaut sev vairāk paveikt darbus, arī šajā laikā kad katrs no mums ir vienīgais un svarīgākais. Paldies. Ja runā , tad var visu sarunāt, ja dara, tad var visu paveikt.

5 / 5

Edgars / 11.06.2022. 20:43

Liels paldies Aijai un Anitrai par zināšanām, ko sniedza mācību procesā. Pasniedzēja bija forša un labi iemācīja arī mani, kas mācījās bez nekādām priekšzināšanām kā vadīt auto.

5 / 5

Daniils Dzonsons / 26.05.2022. 12:59

Отлично научили меня теории и практике, поэтому все экзамены я сдал с первого раза. Было весело учиться, потому что на уроках иногда шутили.

5 / 5

Sanita / 31.03.2022. 12:42

Liels paldies Aijai par interesantām teorijas stundām,kuras ir palikušas atmiņā ilgstoši. Liels paldies instruktorei Anitrai par mierīgumu,sapratni un pacietību.Iesaku mācīties autoskolā Tīģeris!Novēlu,lai jūsu autoskolā būtu vienmēr pilns ar jauniem tīģerēniem!!!

5 / 5

Liene / 14.02.2022. 11:50

Ļoti atsaucīga pasniedzēja un superīgi apmāca skolēnus!! Paldies!

5 / 5

Matīss / 20.01.2022. 15:49

Ļoti labi palīdzēja sagatavoties eksāmenam un palidzēja saprast mazas klūdas ko otrā autoskolā neskaidroja.. Paldies par tiesībām.🥳

5 / 5

Renāte / 20.01.2022. 14:07

Nekad nebiju domājusi, ka šo teikšu, bet tiesības beidzot kabatā! Sirsnīgs paldies instruktorei Anitrai par jaukajām braukšanas nodarbībām! Anitra visās nodarbībās bija saprotoša, empātiska un mierīga - visu izskaidroja, lai iemācos braukt pareizi. Piebildīšu, ka sāku no pilnīgas nulles, un ļoti priecājos, ka aizgāju tieši pie viņas, jo liekas, ka viņa ir viena no retajiem instruktoriem LV, kas spēj iejusties kursanta lomā. Paldies, ka ieviesāt manī pārliecību sevī, un tiekamies satiksmē!

5 / 5