Atsauksmes par Autoskolu Tīģeris Ogrē
Lasi audzēkņu atsauksmes par teoriju, braukšanas apmācību un instruktoriem, kā arī pievieno savu pieredzi. Jauna atsauksme pirms publicēšanas tiek pārbaudīta.
Ārējo platformu vērtējumi nav verificēti
Vidējais vērtējums: 5 no 5
Māra / 03.09.2018. 16:48
Labdien! Vēlos teikt milzīgu paldies instruktorei Anitrai!! Profesionāla, cieņpilna,laipna un pietiekami stinga apmācība. Stingra tādā ziņā, ka pats ātri vien sāc domāt un justies atbildīgs par auto, nevis paļaujies uz izstruktoru. Man ir ar ko salīdz!Visas situācijas tiek plaši izskaidrotas, uzzīmētas (lapiņu iedod līdzi, lai mājās braucot var papētīt), paskaidroti tiek arī visi organizatoriskie jautājumi,viss, viss, lai veiksmīgi tiktu līdz CSDD. Liels paldies arī autoskolas direktorei par pretīmnākšanu un operatīvo skolas eksāmena saorganizēšanu-arī ļoti patīkama un laipna sieviete, kas nerada papildus stresu eksāmena laikā. PALDIES,PALDIES,PALDIES!
Antra / 21.08.2018. 08:18
Ļoti laba instrektore Aija Sniķere. Paldies Jums par pacietību, sapratni un izturību apmācot mani vadīt auto pateicoties Jums Aija man ir izdevies tikt pie auto vadītāju apliecības .Iesaku arī citiem vērsties pie Aijas.
Kristīne / 10.08.2018. 08:43
Klausoties draugos, cik autoskolas teorija ir sarežģīta un garlaicīga, jau samierinājos ar domu, ka nebūs viegli. Taču mācoties pie Aijas biju patīkami pārsteigta, ka teorija mijās ar jokiem un amizanti smieklīgiem piemēriem no dzīves. Pasniedzēja Aija super, spēj atrast veidu kā labāk paskaidrot un nepadodas, ja kāds nesaprot arī pēc trešās reizes. Visnotaļ liels plus - lekciju laikā tiek nodrošināta kafija un cepumiņi. :) Protams, paldies, arī instruktoram Armandam. Lieliski spēj paskaidrot kas, kāpēc, kā. Mācību procesu padarīja jautru, un tā laikā tiku pie iespējas izbraukt ar trīs mašīnām, kas labāk iemācīja strādāt ar sajūgu.
Edvīns / 09.08.2018. 22:24
Vēlos izteikt vislielāko palteicību autoskolas vadītājai Aijai par superīgo apmācības kursu (pat akmeni iemācīs pareizi pa ceļu pārvietoties:)) apmācība ir piesātināta un aizraujoša, viegli uztverama un saprotama - Varu teikt tikai to, ka cilvēks ir savā vietā un dara to, kas patīk un padodas, kā arī dara to no sirds! Liels paldies Aija! Vēlos arī pateikties savam braukšanas instruktoram Sergejam, ļoti labs speciālists, kurš zin savu darbu un prot iemācīt braukt arī bezcerīgiem gadijumiem :) Cilvēks ar ļoti stabilu nervu sistēmu.. Paldies Sergej- tu esi labais! Esmu ļoti priecīgs, ka nokļuvu tieši pie jums - jūs esat labākie! (Ne velti tiesības kabatā) Manā skatijumā "Autoskola Tīģeris" ir labākā autoskola tuvākajā apkaimē! Nenožēloju nevienu ieguldīto minūti un centu!! Visiem iesaku, nemaz nešaubieties - ejiet un mācaties! Man viss tik ļoti patika, ka būtu gatavs atkārtot (ceru, ka nenāksies;D)!! Liels, Liels Paldies!!!
Emīls / 07.07.2018. 18:55
Aija, bet mēs saucam par Aijiņu, pozitīva un pretīmnākoša autoskolas vadītāja, tikai un vienīgi pozitīvas atmiņas par piedzīvoto autoskolā. Teoriju lasot humors arī tika pielietots, kas, manuprāt, iemāca labāk kā nopietna teorija. Super!
Emīls / 07.07.2018. 13:03
Paldies Instruktoram Armandam par lielisko mācīšanu! Sava māka paskaidrot, kur esi nošāvis greizi. Dažreiz noīrē vienu no jaunajām mašīnām, lai māceklis varētu iemēģināt - kā ir ar elektronisko stāvbremzi un sajūgu. Viennozīmīgi - super!
Līga / 29.06.2018. 12:48
Mīļā mana Tīģer`Aija, MILZĪGS paldies par lielisku pamatu iemācīšanu un patiešām aizraujošajām braukšanas stundām. Nekad nav bijis tā, ka katru braukšanas reizi gaidītu ar nepacietību! IESAKU ŠO AUTOSKOLU no visas sirds! Tiesības kabatā un prieks neizsakāms!
Dana / 18.06.2018. 14:39
Sodien,izdzirdot tik lieliskos vaardus:"Jums,brauksanas eksaamens ir ieskaitiits!",gribu Milzumlielus paldies teikt savaam,superforsajaam skolotaajaam-Aijai Snikerei,par lielisko teorijas apmaaciibu,ar kuru speeji mani vakara stundaas aizraut.Aijinja,pat bija taa,ka aatraak gaidiiju darba dienas beigas,lai vareetu aatraak tikt pie Tevis-"Tiigerii"😉Un atceroties tavus vaardus-"Tiigereeni visi izmaacaas gudri!"-TU,tik tiesaam iedevi lielu paarlieciibas pamatu turpmaakajam-brauksanas apmaaciibai.....Nu,mana otra skolotaaja-Anitra Smidrovska,paldies-Tev!To,cik loti saprotami maaceeji izskaidrot brauksanas laikaa pielautaas kluudas,paldies-par tavu mieru,paldies-par tavu pozitiivismu,Paldies,ka vareeju buut tiesi tavs-mazais tiigereens,kurs pateicoties,Tev kluvis tik liels🐅Un visi-gan esosie,gan toposie,gan tie,kuri veel buus tiigeriisi-Uz prieksu,jo juus maacaaties labakajaa autoskolaa"Tiigeris"grrrrrrrrrrr......
Kristiāna / 23.05.2018. 13:09
Wow...man gribas teikt!!! Viss, pilnīgi viss ir izdevies vienkārši, ātri un nokārtots ar pirmo reizi -> Teorija kā skolā tā CSDD. Braukšana tā pat gan skolā, gan CSDD ar pirmo reizi. Un ir lieki vēl te ko piebilst, Darbi runā paši par sevi. Milzīgs paldies Tev, AIJA! Tu esi vissuperīgākā autoskolas vadītāja / teorijas pasniedzēja un vienkārši jauks cilvēks! Ja Jūs vēl tikai domājat .... tad es Jums saku, nešaubieties ne mirkli un nāciet uz TĪĢERI, Jūs nenožēlosiet! Lai Jums veiksmīgi!!!
Ģirts / 03.05.2018. 21:35
Paldies Aijai par lielisko teorijas pasniegšanu! Nekad nebiju domājis, ka teoriju var iemācīt tik jautri un saprotami, kā arī ka uz autoskolu var iet ar prieku, bet tas izrādījās iespējams. Bija prieks mācīties tik sakoptās un mājīgās telpās. Tagad autoskolu "Tīģeris" iesaku visiem pazīstamajiem un draugiem.
