Atsauksmes par Autoskolu Tīģeris Ogrē

Lasi audzēkņu atsauksmes par teoriju, braukšanas apmācību un instruktoriem, kā arī pievieno savu pieredzi. Jauna atsauksme pirms publicēšanas tiek pārbaudīta.

Ārējo platformu vērtējumi nav verificēti

Pievieno atsauksmi par apmācību

Vidējais vērtējums: 5 no 5

5 / 5

Agnese / 03.05.2018. 13:15

Paldies, Aija par brīnišķīgi pasniegto teorijas kursu!Aija tiešām prot teoriju pasniegt un iemācīt vislabāk! Svarīgākie knifiņi un pantiņi joprojām skan galvā ;-) Teoriju ir iespējams nolikt ar pirmo reizi!Ir jāieklausās Aijā. PALDIES,PALDIES,PALDIES! Paldies arī labajām instruktorēm- Danai un Elvīrai! Iesaku! Iemāca drošu un atbildīgu braukšanu. Lai arī turpmāk daudz drošu tīģerēnu!

5 / 5

Kristiāna / 02.05.2018. 10:32

Nekad nebūtu domājusi, ka teoriju var tik viegli un patīkami mācīties! Kaut gan teorija tiek apgūta vakara stundās, kad visa diena pavadīta un parasti vakara nogurums jau klāt.. Tad pie tik azartiskas pasniedzējas kā Aijas nogurumu neizjūt, tieši otrādi - otrā elpa un ar aizrautību pie noteikumu apgūšanas! PALDIES, AIJA! Jūs esat lieliska teorijas pasniedzēja un Jūs pavisam noteikti esat savā vietā! Paldies par interesanto un atmiņā viegli paliekošo teorijas kursu!

5 / 5

Elvīra / 22.03.2018. 14:04

Autoskola TĪĢERIS - īstā vieta, lai tiesības nokārtotu ar pirmo! Pirms nedēļas sasniedzu pilngadību, un tiesības jau kabatā! Teorijas apmācība pie Aijas paliks atmiņā vēl ļoti ilgi, jo viss tika pasniegts spilgti, ar humoru, - tā, lai paliek galvā! :) Ne mirkli nenožēloju autoskolas izvēli, jo rezultāti IR, un ĀTRI! Protams, ka apmācība nenotiek tikai no pasniedzēja puses, ir arī jāmācās pašam, bet tas ir tik vienkārši - nedaudz atkārtot :) No sirds visiem iesaku mācīties TĪĢERĪ, jo te tiešām ir individuāla pieeja, superīga atmosfēra. PALDIES, AIJA!

5 / 5

Linda / 05.03.2018. 17:12

Iesaku visiem!Pasniedzēja Aija teoriju pasniedz ar humoru un trāpīgiem piemēriem, kas lieliski iespiežas atmiņā. Teorijas eksāmenu gan skolā, gan CSDD nokārtoju ātri un bez kļūdām, tagad apgūstu braukšanu un kaut arī mācos "no nulles", trešajā nodarbībā jau spēju braukt pa krustojumiem (instruktore Anitra māca ar pacietību, humoru un palīdz justies droši uz ceļa).Jūtu, ka tiesību iegūšana no sapņa sāk pārvērsties par realitāti!

5 / 5

Olita / 06.02.2018. 21:32

Mans ceļš uz autovadītāja apliecību bij garš, jo pirms tam biju mēģinājusi divas citās skolas kuras man negāja pārāk labi un kad biju nolēmusi mēģināt tomēr vēl vienu pēdējo reizīti, tad no paziņām dzirdēju par šo skoliņu un par Aiju ļoti labas atsauksmes.... Un tik tiešām visu to ko dzirdēju tas tā ar ir! Es esmu ļoti lepna ka aizgāju tieši uz šo skolu, jo Aija ka teorijas pasniedzēja ir ļoti laba, jo viņa tam visam pieiet ar īpašu paņēmienu tāpat arī pie viņas gāju braukšanas apmācību un teikšu kā ir nenožēloju ka tā, tāpēc ka nepilnu 3,5menesu laikā beidzot esmu tikusi pie vadītāja apliecību! 😉 Liels liels paldies tev Aija bez tevis es to nebūtu dabūjusi gatavu! 😘

5 / 5

Raivis / 25.01.2018. 18:05

BE kategorija kabatā bez nekādas aizķeršanās, paldies Autoskolai par ātru, ērtu un efektīgu apmācību, kā arī zināšanu atsvaidzināšanu. Bija prieks sadarboties, noteikti iesaku arī citiem. Ceru ka nākotnē tiksimies uz A kategorijas kārtošanu!

5 / 5

Līga / 24.01.2018. 10:13

Vienkārši kolosāla skoliņa. Ja pirms mācībām likās, ka nu tik būs cīņa un sarežģījumi, tad sākoties procesam pat nepamanīju pa kuru laiku pienāca brīdis, kad jau gaidīju csdd,lai saņemtu vadītāja apliecību. Mācības pagāja ātri un ar smaidu. Skolotāja Aija pavisam noteikti ir pati labākā (un man ir ko salīdzināt, jo pirms tam biju mācījusies divās citās auto skolās). Noteikti iesaku šo auto skolu!

5 / 5

Andris / 09.01.2018. 16:58

Nu jau autoskolā esmu apmeklējis B, BE un A kategorijas apmācības. Klase vienmēr ir tīra un mājīga, viss tiek paskaidrots ar humoru un tā ka vienmēr paliek atmiņā. Pēdējās divas kategorijas gan vēl nav kabatā, bet gan jau drīz, vismaz teorija visam nokārtota ar pirmo reizi, un vienmēr varēju iet uz CSDD ar pārliecību ka tur problēmu nebūs neko nokārtot!

5 / 5

Aija / 05.01.2018. 12:51

Paldies visiem visforšākajiem "TĪĢERĒNIEM" par kolosālajām atsauksmēm!

5 / 5

Ilze / 04.01.2018. 14:04

Pateicoties Tīģerim tiku pie tiesībām 1,5 mēneša laikā! :) Pilnīgi neticami! :) Pirms tam apmeklēju 2 autoskolas, kurās nebija individuāla pieeja. Tīgerī viss ir savādāk! Sajūta, kā mājās un Aija visiem spēkiem cenšas apmācīt pat pusguļošos :) Sirsnīgs Tev paldies un visiem, visiem iesaku tieši šo autoskolu! :) Lai laimīgs Jaunais gads! :)

5 / 5