Atsauksmes par Autoskolu Tīģeris Ogrē
Lasi audzēkņu atsauksmes par teoriju, braukšanas apmācību un instruktoriem, kā arī pievieno savu pieredzi. Jauna atsauksme pirms publicēšanas tiek pārbaudīta.
Ārējo platformu vērtējumi nav verificēti
Vidējais vērtējums: 5 no 5
Kristīne / 16.11.2017. 09:57
Vis vis visss superīgākā autoskola kas vien var būt⭐. Teorijas pasniedzēja pati skolas direktore 🤠 (zelta cilvēks) tas gods mācīties pie viņas un gūt pieredzi vēl nepiesēžoties pie stūres vien no šīs skolotājas pieredzes, teoriju apgūsiet ar humoru un bez raizēm ceļu satiksmes noteikumi viegli ieleks galvā 🤓. Braukšnas pirmsoļus apguvu pie instruktorora kuzņecova, cilvēks kas tev visu sīkumos apstāstīs un parādīs kādā situācijā kā labāk rīkoties, un ja kautkas nepadosies kapsi arā no mašinas un pētīsi savas parkošanās kļūdas kamēr būsi gatavs ☺️,. Ps. Izmēģinat brauksanas apmācības arī pie skolotājas aijas sniķeres (teorijas pasniedzeja), viņas superīgajā mašīnā un pavadībā brauksiet brīvis un katra nodarbībā iegūsiet nw tikai brauksanas apmacības bet arī istus dzīves gudrības 😇. Paldies liels autoskola tīģeris 🐯😘
Anda / 15.11.2017. 09:21
Nu kas var vislabäk sieviešu cilvëku saprast- ja ne vēlviens sieviešu cilvēks...Man vissvarīgākais meklējot autoskolu bij tieši šis aspekts- tāpēc vislielākā pateicība Aijai par teorijas izskaidrošanu ar humoru- kas strāvoja cauri visām lekcijām. Otrs lielākais paldies manai instruktorei Elvīrai Birkhānei- kas nu tādā mierā ar logiskiem paskaidrojumiem piemēriem- kas, kur, kāpēc.... jādara.... tgd māku cełu sadalīt divās vienādās dałās 😂,zinu ka spogulis ir domāts lai kontrolētu situāciju ap auto 😂. PALDIES !!!Esmu lepna par to ka ar pirmo reizi nokārtoju gan teoriju, gan vadīšanas pārbaudi. Jūs esat skola uz ūsińu- kā jau tīgerim pieklājās 💋
Anželika / 07.11.2017. 01:22
Gribu pateikt lielu paldies Aijai,par ieguldīto darbu un zināšanām ko man ir devusi,kas palīdzēja tik pie autovadītāja tiesībām. Atsevišķs paldies instruktoram Andrejs Kuzņecovs arī par visu iemācīto,pacietīgs un saprotošs instruktors. Iesaku visiem iet uz autoskolu Tīģeris,jo tur tiešām visu ļoti labi un saprotoši visu izskaidro un iemāca. Instruktore Aija tur ir wnk super,labāku instruktori nevar vēlēties... ;)
Iveta / 25.10.2017. 11:55
Paldies, Aija! Pārnācu no citas autoskolas, jo pamazām jau sāku atmest domu, ka braukšu ar auto. Aija iedeva drošu pamatu, mieru un izdevās! Esmu bezgala pateicīga, vislabākā instruktore, iesaku!
Zane / 08.09.2017. 00:43
Šis bija mans trešais piegājiens vadītāja apliecības iegūšanai. Zināju, ka gribu braukt pie auto stūres, tagad ir radusies arī īsta vajadzība. Dziļi sirdī zināju, ka to varu un braukšu, bet bija jāpārvar - bailes no braukšanas pie stūŗes. Man palaimējās, jo nokļuvu TĪĢERĪ! Nokļuvu pie labākās teorijas pasniedzējas Aijas, kas izstāsta ne tikai "pliku" teoriju, bet arī izskaidro to un sniedz padomus ikdienas braukšanai. Teoriju stāsta saprotami, ar spilgtiem un atmiņā paliekošiem piemēriem ("Es pats un mana tačka" aizvien skan galvā:), ar uzsvariem, kas ir jāzina. Bija interesanti un garšīgi (paldies par tēju, kafiju un uzkodām, kas bija noderīgas vēlajos un garajos vakaros). Pateicoties Tīģerim un Aijai nokļuvu pie LABĀKĀS instruktores Elvīras. Milzīgs paldies viņai par to, ka spēju pārvarēt savas bailes un izpildīt manu mērķi - iemācīties braukt! Pirms teorijas apmācības biju pārliecināta, ka ar teoriju ies vieglāk, mocīšos ar braukšanu. Izrādījās pretēji, instruktore mani bija gatava laist uz braukšanas eksāmenu, bet man vēl nebija nolikts teorijas eksāmens CSDD. Iesaku visiem teoriju nokārtot uzreiz, jo atliekot viss tikai aizmirstas. Lai noliktu teoriju un izprastu noteikumus IR jāmācās - kursos ir jāklausās, jāiziet vismaz 2x cauri visai uzdevumu grāmatai un paralēli jāpilda testi. CSDD teorijas eksāmenā bija 0kļūdas. Skolas teoriju noliku ar pirmo reizi. Braukšanas eksāmena beigās, dzirdot teikumu "Eksāmens ir nokārtots" bija fantastiski! Šobrīd jau esmu pilntiesīga ceļu satiksmes dalībniece un baudu autovadītāja privilēģijas! Visiem iesaku Tīģeri, arī tiem, kas ir zaudējuši cerības tikt pie rozā apliecības!
Luīze / 05.09.2017. 08:43
Super autoskola, super skolotāja. 10/10 ballēm!! Milzīgs paldies Aijai par visu iemācīto!!
Ketija / 28.08.2017. 06:14
Paldies autosskolai Tiģeris, par nu jau A kategorijas tiesībām, ko esmu ieguvusi! Aija, Tu esi kolosāls pasniedzējs un cilvēks! Ir svarīgi, ka apmāca viegli un saprotami .. un Aija to prot :) Paldies Tev, AIJA!
Irina / 24.08.2017. 00:16
Tiģerī sāku mācīties pirms 11 mēnešiem. Gāju uz šo autoskolu apzināti,jo dzirdēju par Aiju labas atsauksmes kā par pasniedzēju. Teorija tika pasniegta ļoti saprotami un interesanti. Nevienā mirklī negribējās izlaist nodarbības. Arī braukšanas nodarbības tika pasniegtas man tīkami :))) bez stresa un balss pacelšanas,kas man bija ļoti svarīgi. Tagad tiesības man ir kabatā un braucu viena bez bailēm. Tas bija merķis- iemācīties braukt tā,lai varētu braukt bez bailēm un pārliecinoši arī tad,kad instuktors nav blakus. Ir dažādi cilvēki,dažādi viedokļi,bet es ne mirkli nenožēloju,ka mācījos Tiģerī! 🐯🐯🐯 PALDIES,Aijuci!! Lai Dievs svētī Tevi un visus darbiniekus Tīģērī! Mans sapnis ir piepildīts!
Kaspars / 09.08.2017. 23:49
Liels paldies autoskolai Tīģeris un vēl lielāks paldies Aijai.Vakar saņēmu tiesības. Profesionāli viss tika iemācīts neviss iekalts. Visiem iesaku Tīģeri! PALDIES
Jeļena / 07.08.2017. 11:15
Galvenais ir liels gribasspēks un īstā autosskola! Manas veiksmes atslēga uz nesen iegūto autovadītāja apliecību bija tieši - Tīģeris! Esmu laimīga, ka nokļuvu pie Aijas. Perfekti iemāca teoriju, sarežģītas lietas izskaidro saprotamā valodā. Savā skoliņā radījusi jauku atmosfēru, ka bija prieks mācīties, paldies Jums par to. No sirds priecājos, ka beidzot mans sapnis ir piepildījies! Jo Tīģerī ir spēks! :)
