Atsauksmes par Autoskolu Tīģeris Ogrē
Lasi audzēkņu atsauksmes par teoriju, braukšanas apmācību un instruktoriem, kā arī pievieno savu pieredzi. Jauna atsauksme pirms publicēšanas tiek pārbaudīta.
Ārējo platformu vērtējumi nav verificēti
Vidējais vērtējums: 5 no 5
Ernests / 19.11.2024. 12:11
Paldies, par sagatavošanu ceļu satiksmei!
Madara / 11.10.2024. 17:42
Tiesības kabatā! Paldies Aijai par atraktīvo teorijas apmācību, kas palīdzēja noturēt uzmanību visas nodarbības garumā. Paldies arī instruktoram Aivaram Apšeniekam, kurš nekad nelika justies slikti par apmācības laikā pieļautajām kļūdām un pacietīgi iemācīja ceļu satiksmes noteikumus. :)
Marija / 24.09.2024. 18:40
Labākā autoskola! No sirds iesaku! Nevaru iedomāties kādu, kas teoriju pasniegtu labāk par Aiju! Viss tika izskaidrots perfekti! Pēc pēdējās nodarbības uzreiz nokārtoju autoskolas teoriju ar pirmo reizi, nākamajā dienā arī CSDD teoriju ar pirmo reizi, un arī braukšanas eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi! Kā arī par braukšanas nodarbībām paldies lieliskajam instruktoram Ansim! Lieliska komunikācija, izskaidrots katrs sīkums, kā arī var just, ka ir vēlēšanās iemācīt un izskaidrot tā, lai nebūtu jātērē finanses un laiks neskaitāmos braukšanas eksāmenos un uz ceļa justos pārliecināti un droši! Ja braukšanas eksāmens ir nokārtots ar pirmo reizi un CSDD eksāmena instruktors uzteic izcilu paralēlo pārkingu - ziniet - autoskolas instruktors ir lielisks! Paldies vēlreiz!
Alens / 17.09.2024. 22:10
Vienkārši fantastiska autoskola, visu apguvu izcili, bez liekiem jautājumiem. Aijai par fantastisko sniegumu un nodarbību saturu! Liels paldies Tīģera komandai!! + visus testus nokārtoju ar 1 meiģinājumu ;)
Linda / 23.08.2024. 11:39
Liels paldies autoskolai Tīģeris! Aijai par lielisko teorijas mācīšanās pieredzi - ļoti labi un saprotami vienmēr skaidroja. Vienmēr varēju vērsties ar visiem nesaprotamajiem jautājumiem! :) Gan Anitrai par pacietīgo, profesionālo un jauko, pozitīvo braukšanas apmācību! :) Šajā autoskolā jutos droši un brīvi! :) Paldies Tīģeris komandai! :)
Raivo / 08.08.2024. 17:24
Autoskola kur mācīties ir ļoti forši un nenogurdinoši, jo mācību procesā bij arī atbilstoši jociņi. Iesaku.
Santa / 28.07.2024. 17:31
Mīļu paldies vēlos teikt Aijai Sniķerei par viņas ieguldīto darbu, un ne tikai par to, bet arī par draudzīgu atbalstu un motivāciju. 🤗Tiesības ir kabatā un tas ir tikai pateicoties viņai un viņas komandai. No sirds visiem iesaku šo autoskoliņu. Tā pat vēlos teikt lielu paldies Askoldam kas bija mans braukšanas instruktos visu šo laiku!! 😊😊😊😊
Agris / 14.04.2024. 20:54
Ja pieteiksies autoskolā Tīģeris, nenožēlosi. Pasniedzēji profesionāli. Man bija gods mācīties autoskolā Tīģeris!
Lāsma Priede / 07.04.2024. 21:38
Autoskola Tīģeris bija lieliska izvēle. Teorijas pasniedzēja Aija ir absolūts eksperts savā jomā. Viņas skaidrojumi bija saprotami un viegli uztverami. Viņā tiešām iemāca teoriju, nevis tikai to izstāsta kā ir redzēts citās skolās. Man bija lielas bailes no braukšanas, bet pateicoties braukšanas instruktorei Anitrai Smidrovskai, es jutu sevi pārliecinoši un droši pie stūres. Viņas pacietība, humors un spēja saprotami izskaidrot pieļautās kļūdas man ļāva pārvarēt savas bailes un veiksmīgi nokārtot CSDD eksāmenu. Liels paldies Tīģerim par to, ka manā dzīvē ienesa drosmi un jaunas prasmes.
Anonīms / 07.04.2024. 21:38
Autoskola Tīģeris bija lieliska izvēle. Teorijas pasniedzēja Aija ir absolūts eksperts savā jomā. Viņas skaidrojumi bija saprotami un viegli uztverami. Viņā tiešām iemāca teoriju, nevis tikai to izstāsta kā ir redzēts citās skolās. Man bija lielas bailes no braukšanas, bet pateicoties braukšanas instruktorei Anitrai Smidrovskai, es jutu sevi pārliecinoši un droši pie stūres. Viņas pacietība, humors un spēja saprotami izskaidrot pieļautās kļūdas man ļāva pārvarēt savas bailes un veiksmīgi nokārtot CSDD eksāmenu. Liels paldies Tīģerim par to, ka manā dzīvē ienesa drosmi un jaunas prasmes.
