Atsauksmes par Autoskolu Tīģeris Ogrē
Lasi audzēkņu atsauksmes par teoriju, braukšanas apmācību un instruktoriem, kā arī pievieno savu pieredzi. Jauna atsauksme pirms publicēšanas tiek pārbaudīta.
Ārējo platformu vērtējumi nav verificēti
Vidējais vērtējums: 5 no 5
Ineta / 18.09.2014. 09:00
Par Aiju varu teikt tikai tos labākos vārdus. Man bija neveiksmīga pieredze ar tiesību kārtošanu pirms daudz gadiem, instruktors, kurš kliedz, un tā nu es nospriedu, ka man nav lemts, ka tas nav priekš manis,.Braukšana likās kaut kas ļoti sarežģīts, un ka to var iemācīties tikai cilvēki, kas apveltīti ar īpašām spējām. Bet gāja laiks, man piedzima bērniņi, un es sapratu ka tiesības ļoti atvieglotu manu dzīvi. Es nokļuvu pie Aijas, par ko esmu ļoti pateicīga. Gāja visādi, nēesmu dzimis šoferis, bija jāpārvar daudz baiļu, bet procesa laikā bija brīži, kad Aija man ticēja vairāk nekā es pati sev, viņa mani uzmundrināja, visu mierīgi paskaidroja, nekad nepacēla balsi, man nekad nebija kauns no viņas, ja kaut ko nesapratu, jo viņa ir ļoti pacietīga. Tagad man ir tiesības un es pati vien nebeidzu brīnīties un priecāties, ka mums kopā izdevās šo procesu novest līdz veiksmīgam iznākumam. Aija dara savu sirdsdarbu un es viņai novēlu prieku, spēku un izturību auklējot savu "Tīģerīti."
Laura / 17.09.2014. 19:37
Sveiki. Vēlējos pateikt, ka autoskola Tīģeris ir lielliska vieta kur iemācīties gan teoriju , gan braukt, jo atmosfēra ir lieliska un mājīga, ir padomāts lai visi justos labi un nepiespiesti. Aijas braukšanas stundas ir patīkamas, jo viņa nebļauj, ja kautko nepareizi izdari, bet gan mierīgi paskaidro, kas nebij tā un kā ir labākun nerodas lieks satraukums. Tik tiešām iesaku mācīties Tīģerītī, jo ieprieks biju gājusi arī uz citām autoskolām, un tālāk par skolas ieskaitēm netiku, bet tagad Tīģerītis un Tiesības kabatā!=]
Anžela / 09.09.2014. 22:36
Es ilgi nepārdomāju savu izvēli, meklējot autoskolu, iegāju internetā, atradu pirmo un sanāca tā, ka tiku tieši pie Aijas, bet nevienā brīdī to nenožēloju. Es neesmu „dzimis šoferis”, iemācīties man bija ļoti grūti, sākumā baidījos, ja kaut kas nesanāca, ļoti pārdzīvoju, bet tai pat laikā blakus Aijai jūtos mierīgi un zināju – mums viss izdosies ))) Neatceros tādu reizi, kad viņa paceltu balsi par maniem izgājieniem uz ceļa, tieši otrādāk, visu mierīgi paskaidroja. Instruktores profesija Aijai ir ideāli piemērota. Es viņai esmu ļoti pateicīga un noteikti iesaku arī citiem.
Ineta / 26.08.2014. 16:59
Es par Aiju varu teikt tikai tos labākos un mīļākos vārdus. Es desmit gadus neticēju, ka spēju un varu vadīt auto, domāju, ka esmu tam par dumju, jo tā man bija pateicis viens instruktors, kuram es diemžēl noticēju. Tad dzīvē pienāca mirklis, kad ļoti vajadzēja iemācīties braukt un es nonācu pie Aijas. Aija nekad pa īstam nesadusmojās, vienmēr visu mierīgi izskaidroja, un brīžiem viņa man ticēja vairāk nekā es pati sev. Liels paldies, Tev Aija! Tagad man ir tiesības un es braucu:)) Novēlu prieku un darbasparu auklējot savu "Tīģerēnu" Lai veicas!
Uldis / 03.07.2014. 07:22
P.S. Aija iemaca ne tikai eksamenam, bet arii justies drosi uz celja ari talaka nakotne. Maca buut patstavigam ;) Tagad kad braucu nav nekadu problemu pienemt lemumus par to kas ir jadara, jo aija iemaca visu ;) Velreiz. Paldies aija par viau ko esi man iemacijusi ;)
Uldis / 03.07.2014. 07:15
Sveikinji! Aija ir tik tiesam pati labaka, gribeju dabut tiesibas, uzzvaniju aijai, nnedaudz samacijos un nokartoju brauksanas eksamenu bez problemam. Vinai ir sava macisanas metode un ka ari Aija atradis pieeju katram vinas audzeknim un jaa tiesiibas ir garantetas! Kad sieva gribes tiesiibas noteikti suutisu pie aijas , nekur citur! :) Tiesaam specialists sava jomaa, ka arii loti jauks un interesants cilveks. Macibu stundas aizgaja lidojot, vienmer bija jautri. Taka daudz nedomajiet par instruktoriem, gribiet tiesibas pec iespejams atrak, zvaniet Aijai!
Zane / 02.07.2014. 23:06
Ļoti mājīga autoskola! Mierīga un jauka atmosfēra, Aijiņa vienmēr māk radīt patīkamu un gaišu gaisotni, vienmēr paskaidro, ja kaut kas ir nesaprotams, nav sagaidāmas kliegšanas, dažreiz čūskveidīga šņākšana :D Bet tāpēc Aijiņa ir vislabākā instruktore un skolotāja. Tikai vislabākie vārdi no manis, vismaz jūtos droši uz ceļa un zinu, ka varēšu iegriezties šeit pēc padoma :)
Irita / 19.06.2014. 14:21
Lieliska vieta kur iegūt vadītāja apliecību, viss notiek bez stresa un panikas,Aija ir superīgs cilvēks un spečuks savā jomā, man būs paveicies , ka tieši pie viņas būšu ieguvusi zināšanas autovadīšanā =)
Anete / 17.06.2014. 15:23
Mūsdienīgas telpas ar patīkamu atmosfēru, un no brāļa, kas šobrīd mācās braukt, dzirdētas labas atsauksmes par instruktoriem!
Rolands / 17.06.2014. 13:47
Biju uz atklāšanu - ļoti forša macību telpa. Moderni un gaiši. Mācību mašīnā arī esmu pabraukājies - vienmēr mierīga gaisotne, neskatoties uz to ka skolnieks varbūt ir uztraucies. Bet tas jau piederās pie lietas.
