Atsauksmes par Autoskolu Tīģeris Ogrē
Lasi audzēkņu atsauksmes par teoriju, braukšanas apmācību un instruktoriem, kā arī pievieno savu pieredzi. Jauna atsauksme pirms publicēšanas tiek pārbaudīta.
Ārējo platformu vērtējumi nav verificēti
Vidējais vērtējums: 5 no 5
Oskars Dvorovs / 12.02.2016. 13:00
Liels Liels Paldies Brīnišķīgajai autoskolotājai Aijai! Par izturību, palīdzību un atsaucību šajos 4 mēnešos. Man ir patiesi Liels Prieks ka izvēlējos mācīties autoskolā ''Tīģeris''! Ļoti patika veids kā pasniedza mācības un kā izskaidroja detalizēti un vienkārši grūtas situācījas. Iesaki citiem iet uz šo autoskolu, jo esmu pārliecināts ka ar Tīģeri jūs noteikti dabūsiet tiesības! :) Paldies Liels! :) :)
Ansis Imaks / 22.12.2015. 09:16
Vēlos pateikt paldies autoskolai un instruktorei Aijai, par viņas ieguldījumu, lai es tiktu pie tiesībām. Pirmo reizi mācījos citur un tā arī līdz galam netiku, lai arī teorija man nesagādāja problēmas nevienā no reizēm, "Tīģerī" to pasniedza interesantāk un saprotamāk. Tāpat ar vadīšanu - ir daudz vieglāk mācīties tad ja instruktors ir tiešām ieinteresēts, lai tu mācētu braukt un tiesības iegūtu, nevis nopelnīt. Arī tad, ja ar pirmajā reizēm CSDD eksāmenā neveicas, instruktora iedrošinājums ir tiešām ļoti vērtīgs. Paldies!
Aiva / 20.12.2015. 09:52
Paldies liels ,Aijai par pacietību,mīlestību. Esmu viņai ļoti pateicīga par iegūtām vadītāja tiesībām! Iesaku visiem šo autoskolu. Aija atdod sevi visu pasniedzot teorijas stundas un braukšanas stundas 😊.
Līga Rainska / 02.12.2015. 20:22
Paldies, Aijai par atsaucību, iejūtīgu attieksmi, pacietību un radošumu.
Gatis Gailis / 17.09.2015. 21:21
Prieks ka ir tik labas un atsaucīgas autoskolas kā Tīģeris. Esmu ļoti pateicīgs Aijiņai par to, ka deva iespēju piepildīt sapni. PALDIES TEV! ;-) NOVĒLU TĪGERIM: Izaugt un izplatīties. Būt stipriem, kad ir grūtības. Citiem iesaku: mācīties tikai šinī autoskolā un ieteikt arī saviem draugiem! ;-) Jo šinī autoskolā ir cilvēks, kas atdod visu sevi, lai dotu citiem! TIEŠĀM LIELS PALDIES!!! ;-)
Inita Z. / 05.09.2015. 14:10
Nezinu ar ko sākt vai ar labo vai tomēr ar visvisvisvisvislabāko. Beidzot arī man ir vadītāja apliecība, pateicoties Mammai Aijai. Nenormāli liels paldies "Tīģerim". Iesaku visiem šo auto skolu un, protams, instruktori Aiju. Bija vērts gaidīt mēnesi līdz pirmajai braukšanai... Viņa ir izcila. Saku paldies Dievam, ka manā dzīvē ienāca šis brīnišķīgais cilvēks. Viņai ir dotības likt noticēt sev un saviem spēkiem. Mīļš, mīļš paldies. Tagad noteikti visiem ieteikšu tikai un vienīgi šo auto skolu!!!!!
Evija Anastasia / 27.08.2015. 17:20
Augsta profesionalitāte zibenīgi labojot mācībnieka pieļautās kļūdas, milzīga pacietība ar skolniekiem, kuriem lēni, pat ļoti, ļoti lēni pielec, humors stresa situācijas, iedrošinājuma vārdi, kad rokas un kājas trīc, pozitīvs skats uz visu notiekošo un stingrs laba pedagoga tvēriens. Šo Aijas attieksmi es baudīju visā savā mācību laikā. Noliku ar pirmo piegājienu! PALDIES no visas sirds! Iesaku visiem, it īpaši tiem, kuriem grūti noticēt savai varēšanai.
Agnese / 24.08.2015. 17:38
Ja meklē autoskolu, kur teorijas kursu pasniedz enerģiska, pieredzējusi un asprātīga pasniedzēja, tad izvēlies "Tīģeri"! Aija Sniķere ir profesionālis savā jomā un pratīs pasniegt teorijas kursu tā, ka garlaicīgi nebūs! Patīkami pārsteidza īpašā attieksme no Aijas kursu laikā, jau sākot no pirmajām nodarbībām. Plus Aija ir vienkārši lieliska instruktore - uztraukumam mašīnā nebūs vietas, jo Aija būs vai nu mierīga, nosvērta vai arī radīs jautru gaisotni:) Ir ļoti jūtams, kad cilvēks mīl to, ko viņš dara un atrodas savā vietā! Paldies Tev, Aiju, par visu, ko man iemācīji!! Lai Tava pacietība, sirsnība un entuziasms iedrošina arī nākošos „tīģerēnus”!;)
Andrejs / 16.07.2015. 18:38
Sirsnīgs paldies Aijai! Pārliecinoša, zinoša. Pēc divu gadu piespiedu ''atpūtas'' pietika ar divām mācību braukšanas stundām, lai eksāmenu nokārtotu ar pirmo reizi. Noteikti iesaku visiem , kam līdzīgas problēmas gadījušās, nemēģināt nolikt braukšanas eksāmenu ar domu, ka, esmu taču gadiem braucis, kas tur ko nenobraukt. Eksāmens ir tiešām grūts, lai cik pieredzējis vadītājs jūs nebūtu. Patiesi palīdzēt var manis ieteiktā SIEVIETE. Ar vislielāko cieņu pret sava darba profesionāļiem Andrejs
Paula Agate / 08.07.2015. 19:25
Ja nevar izlemt uz kuru autoskolu iet, tad noteikti jādodas uz autoskolu "Tīģeris". Aija Sniķere - vislabākā, foršākā un iecietīgākā instruktore, kura saredzēs potenciālu jebkurā "tīģerītī" jeb audzēknī!
