Atsauksmes par Autoskolu Tīģeris Ogrē

Lasi audzēkņu atsauksmes par teoriju, braukšanas apmācību un instruktoriem, kā arī pievieno savu pieredzi. Jauna atsauksme pirms publicēšanas tiek pārbaudīta.

Ārējo platformu vērtējumi nav verificēti

Pievieno atsauksmi par apmācību

Vidējais vērtējums: 5 no 5

5 / 5

Toms M / 21.05.2015. 21:36

Šeit nav daudz ko teikt. Nezinu kā ir ar citiem šīs skolas instruktoriem, bet Aija Sniķere ir vislabākā instruktore ar kuru esmu braucis. Cilvēks kurš tevi neapmānīs un patiešām iemācīs visu ko tev vajag zināt. Ja viņa saka, ka neesi gatavs tad neesi, bet tā ir tava izvēle ja vēlies likt eksāmenu un izmest naudu. Viņa nespiež pie viņas braukt un maksāt kosmiskas summas, viņa ir sirsnīgs un ļoti labsirdīgs cilvēks kuru es ļoti cienu. Ja vēlies nokārtot tiesības, izvēlies autoskola Tīģeris un prasi instruktori Aiju. Paldies, ka tu esi tāda kāda esi.

5 / 5

Ilma B. / 29.04.2015. 14:11

Vissirsnīgākie pateicības vārdi autoskolas "Tīģeris" īpašniecei un instruktorei Aijai. Šeit panākumus gūst visdažādākā gadagājuma audzēkņi. Personīgi zinu vairākus cilvēkus,kas pirms mazāka vai lielāka laika posma pārtraukuši ceļu uz tiesībām,bet pievienojušies Aijas audzēkņu pulkam savu sapni iegūt tiesības ir īstenojuši. Viens no šādiem cilvēkiem esmu es-51 gada vecumā Aija man palīdzēja realizēt, vairāk kā desmit gadus loloto, sapni par tiesībām.

5 / 5

Liene Ž. / 15.04.2015. 17:06

No sirds labākos vārdus varu teikt par instruktori Aiju - vislabākā! Uz pirmām nodarbībām gāju ar satraukumu par to, kā man veiksies braukšanā. Drīz vien uz nodarbībām gāju ar nepacietību, jo man ļoti iepatikās. Foršs cilvēks, foršs instruktors. Spēja radīt brīvu gaisotni mašīnā, prasmes aizrādīt, pamācīt. Spēja vienkāršā un saprotamā veidā izskaidrot dažādas situācijas. Braukšanas nodarbībās kopā ar Aiju bija sajūta, ka viss ir kārtībā. Un tieši ar šo pašu sajūtu csdd eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi. Aija, liels Jums paldies!!! :)

5 / 5

Marina / 27.02.2015. 21:24

Хочу сказать только одно-Айя инструктор от Бога. Она мне помогла сдать экзамен по вождению. До неё я училась у других инструкторов, но настоящие навыки по вождению я приобрела только у неё. До этого дня я много раз пыталась сдать экзамен в CSDD. Но безрезультатно. А сегодня я сдала на права с первого раза, всего после пяти Айиных уроков. Большое спасибо.

5 / 5

Kristīne / 24.02.2015. 21:53

Pie Aijas nonācu pēc tam, kad biju jau mēģinājusi mācīties braukt pie diviem citiem instruktoriem, tāpēc, varu salīdzināt :) Aija ir pacietīga, iecietīga, saprotoša un iedrošinoša - viss, kas nepieciešams profesionālim, pie kura mācās topošie autovadītāji. Atklāju, ka nodarbības apmeklēju ar prieku, nevis eju kā uz obligātu pasākumu. Viegli man negāja, bet Aija iedrošināja un rezultātā es ieguvu tiesības! Tāpēc esmu ļoti pateicīga par man veltīto laiku, ieguldīto darbu un visiem padomiem, kas balstīti uz viņas bagāto pieredzi. Liels paldies!

5 / 5

Anita / 06.12.2014. 16:12

Autoskola "Tīģeris" ir skola, kuru ieteiktu ikvienam, kurš vēlas nokārtot autovadītāja tiesības. Aija ir instruktors, kura iemāca droši un pareizi braukt, viņa ļauj justies pārliecināti, iemāca daudzas nianses kā labāk rīkoties negaidītās vai nedrošākās situācijās uz ceļa. Teorijas kurss noritēja ļoti pozitīvi un saprotami, daudzas lietas tika pasniegtas no dzīves, garlaikoties, viennozīmīgi, nebūs laika! Praktiskajās braukšanas reizēs, Aija ir ļoti pacietīga, un nevar noliegt, viņai piemīt visas īpašības, kādām jābūt pieredzējušam instruktoram, viņa ir profesionāle savā jomā, un pats labākais, tik tiešām apveltīta ar humora izjūtu, vienmēr spēj pasmieties no sirds, arī ja sanāk kādas ķibeles. Sirsnīgs paldies, Aijai, par visu ko man iemācīja un deva! Pozitīvi paliks atmiņā tie brīži, kad sanāca tēlot Super Mario un krāt punktus par katru bedri uz ceļa :D Centīšos vairāk tās apbraukt! Paldies par visu! :)

5 / 5

Ieva / 01.12.2014. 20:30

Pateicoties Aijiņai, ieguvu tiesības! Atmosfēru kādu viņa radīja katra brauciena laikā, man liekas, nevar radīt neviens. Varēja jautri pasmieties, parunāties, un nedomāt, un nesatraukties par to, ja kaut ko nemāku, vai aizmirstu. Aija viennozīmīgi ir pati labākā instruktore, kura iemāca braukt nevis tikai priekš eksāmena, bet arī priekš dzīves. Paldies, paldies, paldies Tev Aijiņ!!!!!

5 / 5

Gunta / 12.11.2014. 18:53

Aijuk !Šodien kārtējais tīģerēns, manā izskatā, saņēma tiesības. Mēs Tev bijām pirmie, tādēļ pateicības vārdi nebūs formāli , bet no sirds. Vēlos Tev novēlēt nepagurt un visām turpmākajām grupām skatīties Tavās acīs, klausīties Tavos vārdos un veiklajās roku kustībās kā to darīja Tavi pirmie tīģerēni. Ne katram ir dota spēja otram iemācīt un izskaidrot - Tev tāda, liekas, šūpulī ielikta. MĪĻŠ PALDIES !

5 / 5

Ketija / 29.09.2014. 19:48

Aija, paldies ka biji man instruktore :) Apmāca saprotoši, pacietīgi.....vēl tagad atceros, cik pacietīgi vēl un vēl izskaidroja situācijas, kas man nebija skaidras ar vienu reizi.

5 / 5

Kristīne / 29.09.2014. 15:38

Pie Aijas uz braukšanas nodarbību atnācu no malas, iepriekš braukšanu mācījos pie cita instruktora, kura mācīšanas stils un metodes bija ļoti asas un neiecietīgas. Nebiju arī īsti pārliecināta par savām esošajām iemaņām un braukšanas prasmi, tādēļ gribēju iegūt kāda cita, neitrāla instruktora viedokli no malas. Varu no sirds teikt, ka tieši Aija mani iedrošināja un sniedza nepieciešamo stimulu, lai turpinātu iesākto darbu pretī tiesību iegūšanai. Viņas apbrīnojami mierīgā attieksme, pozitīvisms un draudzīgums, bija liels atbalsts. Tieši pie viņas pāris nodarbību laikā, iemācījos līdz šim neapgūtās lietas un braukšanas knifus, kas noder ne tikai eksāmena nolikšanai, bet arī sadzīves braukšanas apstākļos! Pašu lielāko atbalstu no Aijas ieguvu tieši pirms braukšanas eksāmena kārtošanas - viņas trāpīgie vārdi un pozitīvisms man palīdzēja un ļāva uzlādēties ar labo enerģiju un spēku, kā rezultātā veiksmīgi noliku eksāmenu! :) Vienīgais par ko šobrīd nožēloju ir tas, ka Aiju kā instruktoru neizvēlējos vēl agrāk! Viņa ir patiešām fantastisks cilvēks, kurš priecājas par katru savu audzēkni! :)

5 / 5