Atsauksmes par Autoskolu Tīģeris Ogrē
Lasi audzēkņu atsauksmes par teoriju, braukšanas apmācību un instruktoriem, kā arī pievieno savu pieredzi. Jauna atsauksme pirms publicēšanas tiek pārbaudīta.
Ārējo platformu vērtējumi nav verificēti
Vidējais vērtējums: 5 no 5
Elita / 10.07.2017. 08:17
PALDIES Aijai Snikerei-auto skolas direktorei un Elvirai Birkhānei-autoskolas instruktorei par sirsnību abām-un iedrošināšanu arī tādām 50- gadīgām kundzītēm braukt kā profiņiem....galvenais aizmirstiet problēmas, ievērojiet zīmes un klausiet ko Elvīra saka...iekaļiet to prātā...un viss Jums izdosies...šodies jau esmu ar tiesībām!!! Paldies liels!!!
Dana / 05.07.2017. 14:52
Izvēle #1 starp autoskolām :) Tik profesionāli,mājīgi un arī individuāli-tieši tas kas ir vajadzīgs lai iemācītos,saprastu un iegūtu azartu un dzinuli tikt pie kārotās autovadītāja apliecības.Paldies pasniedzējai Aijiņai :)
Elīza / 06.06.2017. 01:48
Ilgi gāja mans ceļš līdz tiesībām, bet tad uzzināju par instruktori Aiju un jau pēc trīs mācību braukšanām tiesības ir kabatā. Paldies Aijai par visu, noteikti iesaku šo instruktori!
Sintija / 03.06.2017. 00:43
Esmu no sirds pateicīga Dievam par Aijiņu, ka beidzot nokļuvu tik labā autoskolā, Rīgā ir daudz autoskolas, bet jāatrod īstā, beidzot tiesības kabatā un esmu ļoti priecīga, redzot šajā skolā attieksmi, tagad draugiem iesaku šo skolu, jo šeit notiek viss godīgā ceļā, neviens laiku nevelk garumā kā citur. Tiešām liels paldies Aijuci, tu esi superforša. :)
Una / 20.04.2017. 09:13
Liels paldies Aijiņai! Šī bija mana otrā pieredze autoskolā, un paldies, ka pēdējā. Pirms gada mācījos citā skoliņā, bet tikai atnākot uz autoskolu Tīģeris, visas lietas kļuva tik skaidras un saprotamas. Vakar nokārtoju teorijas eksāmenu un ceru pavisam drīz arī startēt braukšanā! Iesaku visiem, kuri vēlas nevis iekalt, bet izprast ceļu satiksmes noteikumus un uz ceļa jucties droši un pārliecināti! Palidies!
Diāna Kras.... / 01.03.2017. 04:21
Paldies, paldies un vēlreiz paldies superīgākajai instruktorei un pasniedzējai Aijai par darbu, pacietību, pamācībām - pateicoties tam visam, tiesības nu ir kabatā! Esmu jau ieteikusi un arī turpmāk ieteikšu visiem draugiem un paziņām izvēlēties autoskolu TĪĢERIS...
Anna / 22.02.2017. 09:55
Esmu patiesi priecīga, ka izvēlējos šīs autoskolas superīgo instruktori Aiju ! Super cilvēks, super skolotāja,, super sarunu biedrs! Viens un divi - tiesības rokā ! Iesaku, iesaku, iesaku !
Emīls / 18.02.2017. 08:37
Beidzot. Ieguvu autovadītāja apliecību pateicoties šīs autoskolas vīzijai, mērķiem, darbam un tās vadītājai Aijai. Teorijas zināšanas apguvu, un braukšanas eksāmenu nokārtoju Rīgā. Telpa, kurā norisinās teorijas nodarbīas, ir mājīga, silta, ar dīvānu un kamīnu. Aijas izmantotās mācību metodes ir ļoti efektīvas. Teorijas apguves laikā Aija bieži deva ļoti labus piemērus un zināšanas, kā ievērot pilnībā ceļu satiksmes noteikumus Rīgas sarežģītākajos un bīstamākajos ceļu posmos, tieši kur norisinās CSDD braukšanas eksāmenu maršruti. Viennozīmīgi, ja gribat lai eksāmena laikā jūs atcerētos autoskolā mācītās zināšanas, tad izvēlaties tieši šo autoskolu.
Laura / 17.02.2017. 12:40
Liels paldies autoskolai Tigeris, beidzot esmu tikusi pie ilgi kārotajām tiesībām. Iesaku instruktori Aiju. Ļoti profesionāla un pacietīga instruktore. Liels, liels paldies par apmācību tik draudzīgā gaisotnē! Tiem, kas vēl domā, kuru autoskolu izvēlēties, iesaku - nenožēlosiet! :)
Talivavdis.... / 14.02.2017. 09:37
Paldies tev Tigerit, ar tavu izcili pasniegto teoriju esmu ticis pie karotaa.Paldies Tev. Visiem iesaku autoskolu Tigeris,ar burvigo pasniedzeju Aiju!!!
