Atsauksmes par Autoskolu Tīģeris Ogrē
Lasi audzēkņu atsauksmes par teoriju, braukšanas apmācību un instruktoriem, kā arī pievieno savu pieredzi. Jauna atsauksme pirms publicēšanas tiek pārbaudīta.
Ārējo platformu vērtējumi nav verificēti
Vidējais vērtējums: 5 no 5
Inga / 12.07.2016. 00:12
Paldies Aijai, ka man iemācīja nenoslāpēt mašīnu, ka varēju nolikt braukšanas eksāmenu ļoti laba instruktore, vislabākā no visiem
Dita / 05.07.2016. 12:24
Liels, liels paldies Aijiņai. Eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi, bet līdz tam nebūtu nonākusi, bez Aijiņas palīdzības. Lai Dievs ir vienmēr kopā ar Aiju. Aija dod lielu spēku un cerību. Paldies viņai. :):):):) Visiem topošajiem autovadītājiem iesaku braukšanu trenēties pie Aijas, labākā instruktore, ieteikšu arī saviem paziņām.
Angele / 02.07.2016. 00:26
Pasniedzēja Aija ir ar lielu enerģiju, kas aizrauj līdzi un pārliecina. Paldies par lielo pieredzi! Paldies par veiksmīgiem un spilgtiem dzīves piemēriem! Paldies par lielo ieguldījumu mūsu attīstībā! Paldies par atvērtību, zināšanām un sirsnību! Mana pirmā un pēdēja autoskola- nekad nenožēloju, ka izvēlējos autoskolu TĪĢERIS!!!
Artis / 28.06.2016. 06:06
Saku lielo paldies AUTOSKOLAS Vaditajai AIJAI par savam pulem ko ielika musos lai mes klutu vieni no labakajiem autovaditajiem! PALDIES AUTOSKOLAI TIGERIS! Ieteikums citiem! ja tu lasi sis atsauksmes ta tu jau esi uz pareiza cela un tev jau ir kabata aplieciba :) jo te jus to panaksiet ar LABU ,JAUKU, BRINISKIGU skolotaju! VISU CIENU AUTOSKOLAI TIGERIS!!!
Evija / 17.05.2016. 04:22
Milzīgs paldies Aijai, par tik jaukām mācībām, gāju tiešām ar prieku. Daudz ko apguvu un patiešām izpratu. Noteikti iesaku citiem šo autoskolu. Nenožēlosiet!!! :)
Elīna / 17.05.2016. 03:14
Ļoti forša autoskola. Aija ir lieliska instruktore, atsaucīga, zinoša un vienmēr labā omā. Tādā vidē ātri apgūsiet braukšanas mākslu un prasmes!!! 200% iesaku!!!
Anonīms / 14.05.2016. 04:17
Autoskola "Tīģeris" ir vislabākā. Liels paldies Aijai par lielisku teorijas pasniegšanu. Apmācības notika draudzīgā un mājīgā atmosfērā ar kafiju un našķiem. Grūtā teorija tika pasniegta ļoti saprotami ar daudziem piemēriem no reālas dzīves. Pateicoties Aijai skolas un CSDD teorijas eksa
Renāte M / 07.04.2016. 07:38
Milzum liels paldies Aijai! Pieteicos autoskolā pēc ieteikuma un atsauksmēm un nemaz nenožēloju! Lieliska atmosfēra mācībās, mazie našķi priecē gan vēderu, gan sirdi un kur nu bez kafijas garo darba dienu vakaros. Teoriju gan autoskolā, gan csdd noliku bez aizķeršanās, jo teorijas kursu laikā viss tika pasniegts ar piemēriem gan uz ekrāna, gan tāfeles un atbildes tika sniegtas uz jebkuru jautājumu. Teorija tika izņemta laikā, bez aizķeršanās. Iesaku ikvienam izvēlēties Tīģeri!
Līga A / 04.04.2016. 09:55
Paldies Aijai par labo teorijas pasniegšanu. Par izskaidrojumiem kurus nesapratām. Autoskola Tīģeris ir lieliska. Man ļoti patika lekcijas. Pēc teorijas apgūšanas CSDD teoriju noliku bez nevienas kļūdas. Paldies Aija!!!
Viesturs Veidemanis / 26.02.2016. 20:14
Ļoti laba autoskola, visiem kas vēlas iegūt autovadītāja apliecību iesaku tieši šo skolu.Teorijas nodarbības bija ļoti superīga atmosfēra un pasniedzēja Aija pat sarežģītākās tēmas loti labi paskaidroja un viss loti labi iemācija. Skolas un csdd eksāmenus nokārtoju ar pirmo reizi bez problēmam. Par to lielas paldies jāsaka Aijai.
