Atsauksmes par Autoskolu Tīģeris Ogrē
Lasi audzēkņu atsauksmes par teoriju, braukšanas apmācību un instruktoriem, kā arī pievieno savu pieredzi. Jauna atsauksme pirms publicēšanas tiek pārbaudīta.
Ārējo platformu vērtējumi nav verificēti
Vidējais vērtējums: 5 no 5
Ilze Liepa / 20.03.2024. 04:42
Vakar 19.03.24 beidzot noliku csdd vissvarīgāko gala eksāmenu braukšanā. Patiešām šī autoskola ir labākā un Aijas pasniegtā teorija paliks ilgi atmiņā,kā ari Anitras savdabīgais vadīšans apmācības stils.JŪS ESAT LABĀKĀS,PALDIES
Andrejs! / 13.03.2024. 17:58
Paldies Aija par iegūldīto darbu! Es šodien nokārtoju csdd ar pirmo reizi😇 Apmācibas proces man ļoti patika tas bija viegls! Noteikti ieteikšu visiem jaunajiem jūsu autoskolu Tīģeris! Tā pati labākā! Velreiz paldies!🥳🥳🥳
Kristers / 12.02.2024. 19:40
Viena no labākām autoskolām. Visu viegli uztvert un instruktori labi. Iesaku visiem tiem, kuri vēlās iemācīties braukt un ceļa satiksmes noteikumus.
Eduards / 15.01.2024. 18:42
Laba autoksola! Labi, prasmigi instruktori un eksaminatore. Iesaku visiem ogreniešiem šo autoskolu. Paldies Aijai un Armandam Šķirusam.
Raitis Romanovs / 15.01.2024. 14:01
Visslabākā autoskola,tiešām visiem iesaku iet tieši šajā autoskolā! Vēl visiem iesaku pasniedzēju Anitru Smidrovsku!! Ļoti draudzīga,izcila pasniedzēja! IESAKU!
Baiba / 26.11.2023. 16:35
Ļoti forša attieksme, ar savu humora piesitienu, kvalitatīvas teorijas lekcijas, atbalstoši pasniedzēji un instruktori… :) Iesaku visiem 110% Labāku autoskolu vel neesmu redzējusi!
Egija Skurbe / 15.11.2023. 18:26
Iesaku! No sirds iesaku Aijas autoskolu. Tik viegli mācīties bija, gan teoriju, gan braukšanu. Ļoti patika, un pilnībā apmierināta esmu ar savu izvēli. Nokārtoju eksāmenus ar pirmo reizi, un tas pateicoties lieliskajiem pasniedzējiem un instruktoram. Paldies jums par to!
Melisa / 08.11.2023. 15:39
Liels paldies Aijai un Anitrai par teorētiskajām un praktiskajām zināšanām. Ļoti patika pavadīt laiku gan autoskolā, gan braukšanās, iesaku.😌
Rūdolfs / 01.11.2023. 13:09
Laba autoskola, un paldies instruktoram Askoldam, par labo pieredzi, tiesības kabatā.
Artūrs / 20.10.2023. 10:52
Paldies autoskolai “Tīģeris”! Fantastiska autoskola ar pozitīvu noskaņojumu pret audzēkņiem un mācībām. Mīļš paldies instruktorei Anitrai par nodarbībām, kurās spēju apgūt visu, ko vajadzēja. Tiesības kabatā!
