Atsauksmes par Autoskolu Tīģeris Ogrē

Lasi audzēkņu atsauksmes par teoriju, braukšanas apmācību un instruktoriem, kā arī pievieno savu pieredzi. Jauna atsauksme pirms publicēšanas tiek pārbaudīta.

Ārējo platformu vērtējumi nav verificēti

Pievieno atsauksmi par apmācību

Vidējais vērtējums: 5 no 5

5 / 5

Aleksandra / 31.01.2023. 11:25

Liels paldies Tīģerim ❤️ viens no labākajiem lēmumiem bija iestāties tieši šajā autoskolā. Teorijas nodarbības vienmēr bija interesantas, tik saprotami visu izskaidrot var tikai Aija 🐯 Anitras pacietība ir apbrīnojama, liels paldies viņai par to ❤️ tik ļoti patika braukšanas ar Anitru, ka tagad pilnīgi pietrūkst šis laiks! 🤩

5 / 5

Liene / 27.01.2023. 16:36

Sirsnīgs paldies autoskolai! Paldies par interesantajam teorijas nodarbībām,instruktoram Ansim par brauksanas apmācību,ka rezultātā esmu ieguvusi vadītāja apliecību.Par Tīģeri varu teikt tikai to labāko un iesaku to visiem,kas vēlas mācīties!

5 / 5

Ringolds / 05.01.2023. 19:09

Autoskola "TĪĢERIS" tiešām super!!! Cik aizraujoša teorijas apgūšana autoskolā, tiešām ieliek pamatu ceļu satiksmes noteikumu izpratnē praktiski un ar piemēriem no reālās dzīves uz ceļa. Ļoti labi instruktori, kas tiešām iemāca kā pareizi rīkoties ceļu satiksmē, motivē nepadoties un darba kvalitātes viņu, rezultejas ar veiksmigi nokārtotu vadīšanas eksāmenu CSSD.

5 / 5

Uģis Stradiņš / 14.11.2022. 15:13

Man ļoti patika,visu izstāsta,izskaidro,iemāca. Skolotāja un instruktori pacietīgi,saprotoši un cītīgi māca.

5 / 5

Edgars / 17.10.2022. 19:51

Liels paldies Aijai un Anitrai par tiesībām! Apmācības process Tīģeri ir vienkārši perfekts. Aija ļoti labi visu paskaidro, ar humoru un pozitīvu :) Anitru uzskatu kā vienu no labākiem instruktoriem, kurš labi izskaidro pieļautās kļūdas, un māca precīzi un skaidri vērtēt situāciju uz ceļa. Apmācībā atstājusi tikai pozitīvas emocijas.

5 / 5

Raivis / 12.10.2022. 11:14

Paldies Aijai par teorijas nodarbību pasniegšanu. Viss bija saprotams un kodolīgi izskaidrots un parādīts, kā tas pāriet uz braukšanu. Paldies instruktoriem Anitrai un Askoldam par braukšanas nodarbību pasniegšanu. Iesākot bez priekšzināšanām instruktori visu izskaidroja bez pārmetumiem uz kļūdām, jo bez kļūdām mācīties braukt ar auto nav iespējams. Neskatoties uz instruktoru auto izmēru atšķirībām, nebija problēmu pierast pie savādāka auto.

5 / 5

Mareks / 04.10.2022. 22:23

Paldies Aijai par foršajām stundām un saprotošām skaidrošanām. Ļoti patika pavadīt laiku autoskola, visiem iesaku 🐯

5 / 5

Jānis / 21.09.2022. 16:46

Liels, liels paldies par superīgajām apmācībām, pasniedzēji lieliski pilda savu darbu. Ar tiešām interesi iemācīt labi un pareizi braukt. 😉 Īpašs paldies Aijai jauno tīģerēnu mammai🐯 par interesantajām teorijas lekcijām un lieliskajai braukšanas instruktorei Anitrai par pacietību un superīgajām braukšanām. Noteikti viesiem ieteikšu tieši šo skoliņu. 😊🐯

5 / 5

Emīls / 31.08.2022. 13:55

Teorija gan prakse tiek skaidrota saprotamā valodā. Ja māki braukt pēc noteikumiem, tad netiec čakarēts un tiec pie csdd eksāmena ātri un raiti.

5 / 5

Kaspars / 26.08.2022. 17:18

Loti atsaucigi, un zinosi pastasta par visu neskaidro, loti informativi un forši instruktori

5 / 5