Atsauksmes par Autoskolu Tīģeris Ogrē
Lasi audzēkņu atsauksmes par teoriju, braukšanas apmācību un instruktoriem, kā arī pievieno savu pieredzi. Jauna atsauksme pirms publicēšanas tiek pārbaudīta.
Ārējo platformu vērtējumi nav verificēti
Vidējais vērtējums: 5 no 5
Patrīcija / 03.10.2023. 21:28
Sirsnīgs paldies instruktoram Askoldam! Augsti novērtējama spēja mierīgi un konkrēti visu paskaidrot, kā arī visas eksāmena vietas tika izbrauktas. Braukšanās laiks paskrēja ātri, gūstot vērtīgu pieredzi, dzirdot noderīgus padomus, kā arī viekārši runājot par dzīvi! Arī paldies Aijai par superīgo teorijas apmācību! Arī paldies instruktoram Aivaram - vērtīga pieredze un padomi, kas noder gan eksāmenā, gan drošai braukšanai tālāk ikdienā.
Beata / 18.08.2023. 21:09
Fantastiska mācību pieredze! Sirsnīgi iesaku autoskolu Tīģeris. Paldies instruktorei Anitrai par braukšanas nodarbībām patīkamā atmosfērā un par pacietību. 💞🚗
Renats / 08.08.2023. 00:20
Autoskolā “Tīģeris” mācību process ir ļoti interesants un patīkams, zināšanas tiek pasniegtas saprotamā veidā un pasniedzēji tiešām ieinteresēti, lai skolu pabeigtu pārliecināti un zinoši autovadītāji. Īpaši pateicos teorijas pasniedzējai Aijai un instruktorei Anitrai, pateicoties Jūsu profesionalitātei un atbalstam, nokārtoju CSDD braukšanas eksāmenu ar pirmo reizi un tagad jūtos droši uz ceļiem! Novēlu autoskolai veiksmi un panākumus arī turpmāk!
Roberts / 13.07.2023. 12:08
Loti laba autoskola,katru nodarbību izbaudiju ar prieku un nekad nebija garlaicigi klausities,instruktori loti draudzigi un bija ar prieku stradat un macities!!Askolds labakais
Sintija J. / 15.06.2023. 19:21
Vislabākā mācību pieredze! Pasniedzēja un autoskolas īpašniece Aija ir saprotoša un motivē iegūt autovadītāja tiesības. Mācību process bija viegls un jautrs, pateicoties pasniedzējai. Instruktors Aivars Apšenieks arī ļoti palīdzēja pārvarēt šķēršļus un iegūt tiesības.
Anna / 15.06.2023. 14:15
Mīļš paldies Aijai un Anitrai par dotajām teorētiskajām un prakstiskajām zināšanām. Ar šādu komandu ir iespējams nolikt tiesības pa diviem mēnešiem. Noteikti iesaku autoskolu Tīģeris!
Edvards / 02.05.2023. 11:56
Liels paldies Askoldam! Mierīgs, saprotošs. Iziet cauri visām eksāmenu vietām, paskaidro visas kļūdas, kas tika pieļautas un risinājumus, kas būtu nepieciešami uzlabojumiem! Rezultātā CSDD eksāmens nokārtots ar pirmo reizi, kā arī liels paldies Aijai par lielisku teorijas apmācību un autkoskolas eksamena pieņemšanu!
Janita / 20.03.2023. 19:45
Labākā izvēle un autoskola manā dzīvē... vairākkārt mēģināju tikt pie vadītaja apliecības,taču nekā. Vārdiem nevaru izteikt cik ļoti pateicīga esmu Aijai un Anitrai... tieši viņas nenolaida rokas un ticēja man... kad biju gatava atmest ar roku pašā finišā,..jāā, un nu jau mēnesis riņķī kā pati vadu savu auto... vēl joprojām neticu.. Un ja kāds man prasītu tad esmu 100 % pārliecināta un varu teikt, ka šis ir nevis Aijas darbs,bet gan sirds darbs... jo tieši Aija ir par to lai mēs iemācītos nevis nosēdētu nodarbības ķeksīša pēc... Autoskola kuru noteikti iesaku!
Ligita Urbāne / 14.03.2023. 15:39
Paldies Aijai-vienkārša,sirsnīga,saprotama,tieša!
Denija / 09.03.2023. 14:17
Sirsnīgs paldies Askoldam! Esmu braukusi ar vēl vairākiem instruktoriem, bet neviens man nebija spējīgs iemācīt to, kas izdevās Askoldam - mierīgi, konkrēti visu paskaidroja un visas eksāmena vietas tika izbrauktas! Rezultātā CSDD eksāmens nokārtots ar pirmo reizi :) Protams, paldies Aijai par superīgo teorijas apmācību arī - jauka autoskola, iesaku.
