Atsauksmes par Autoskolu Tīģeris Ogrē

Lasi audzēkņu atsauksmes par teoriju, braukšanas apmācību un instruktoriem, kā arī pievieno savu pieredzi. Jauna atsauksme pirms publicēšanas tiek pārbaudīta.

Ārējo platformu vērtējumi nav verificēti

Pievieno atsauksmi par apmācību

Vidējais vērtējums: 5 no 5

5 / 5

Dana / 08.02.2017. 11:44

Milzīgs paldies Aijai par interesantajām teorijas nodarbībām, kurās varēju justies brīvi, teorija tika pasniegta izcili, bez priekšzināšanām apguvu teorijas kursu ļoti labi. Ir pagājis jau laiciņš, bet visi noteikumi joprojām palikuši prātā, pateicoties tam kā Aija prata pasniegt! Noteikti iesaku tieši šo autoskolu! :)

5 / 5

Anonīms / 26.01.2017. 10:46

Milzīgs PALDIES instruktorei Aijai! Es TO izdarīju - noliku vadītāja tiesības, kaut likās, ka man tas nekad nebūs pa spēkam! Paldies par pacietību un sapratni, šo kopā pavadīto laiku braukšanās es nekad neaizmirsīšu. Aija ir viennozīmīgi vislabākā! Noteikti iesaku, ja ir vēlme iegūt autovadītāja apliecību - ar Aiju tas būs pa spēkam :)

5 / 5

Agra / 19.01.2017. 05:21

Paldies, Aijiņ, ka sarūpēji man superīgu inetrektori Elvīru. Mierīgu, pacietīgu. Esmu priecīga man ir 63. gadi un braukšanas eksāmenu noliku ar pirmo reizi. Tas ir lielisks rādītājs. Paldies Elvīrai par pacietību. Ja gribi iemācīties vadīt auto mierīgi bez stresa iesaku šo skolu un savu instrektorīti Elvīru. Paldies.

5 / 5

Kristīne K. / 17.01.2017. 06:14

Pateicoties autoskolai Tīģeris es šodien esmu ieguvusi autovadītāja apliecību! :))) Liels paldies Aijai Sniķerei par atraktīvo teorijas kursu un maniem pirmajiem soļiem auto vadīšanas mākslā. Tāpat liels paldies instruktoram Jurim Opeltam, kurš iemācīja saprasties ar VW Golf 7 raksturu un knifiem, kas būtiski palīdzēja, kārtojot eksāmenu. Prieks, ka Ogrē ir šāda autoskola, kur pozitīvā gaisotnē iespējams apgūt visu nepieciešamo pilntiesīgai dalībai ceļu satiksmē no pilnīgas "nulles". Paldies! :)

5 / 5

Daiga.. 11.01.2017 / 12.01.2017. 01:38

Isaku visslielako PALDIES Autosskolai Tīģeris beizdot TIESIBAS IR ROKĀ...

5 / 5

Gita / 30.12.2016. 13:35

Liels paldies Aijai, ka no galīgi netehniska cilvēka uztaisīja autobraucēju! Noliku teorijas un braukšanas eksāmenu ar pirmo reizi un tas priekš manis ir liels Dieva brīnums. Paldies arī par milzīgo pretimnākšanu, ka ļāva man braukāties kopā ar meitiņām. Aija, Tu esi fantastisks cilvēks, lai izdodas viss, ko Tava sirds kāro!

5 / 5

Valda / 27.12.2016. 12:07

Autoskola Tīģeris ir kolektīvs ar visiejūtīgākajiem un vispacietīgākajiem instruktoriem- Aija Sniķere un Anitra Smidrovska. Abas ,kā vislabākie psihoterapeiti,māk pārliecināt un arī pierādīt,ka var iemācīties braukt. Ļoti patika teorijas apguve-vakarēšana pie tases tējas vai kafijas. Humors un prasme paskaidrot teoriju ļāva viegli apgūt programmu. Paldies!

5 / 5

Rudolfs / 21.12.2016. 06:04

Aijai ir liela pacietiba pat ar tiem lenakajiem studentiem (mani). Lekcijas vienmer bija jautras un interesantas, viss tika izstastits un izskaidrots lidz galam un ar entuziasmu. Es vienmer esu uzskatijis, ka skolotajs kam patik tas ko maca ir labakais un sini gadijuma Aija to pierada! iesaku visiem so jauko un majigo autoskolu. Paldies jums!

5 / 5

Santa / 29.11.2016. 03:26

Vislabākie vārdi par tik jauku autoskoliņu!Priecājos,ka izvēlējos tieši šo autoskolu Tīģeris.Bija prieks mācīties!Un iemācījos arī!Mans sapnis kļūt par autovadītaju BEIDZOT piepildījās!!!Par ko liels gandarījums un prieks! Vislielākais paldies protams manai pirmajai un vienīgajai sirsnīgajai instruktorītei Aijai,kas iemācīja man braukt ar auto un pareizi braukt.Sākumā likās traki kā to visu iegaumēt?Bet ar laiku viss likās iespējams! Pozitīva un forša autoskola! Lai citiem arī veicas tikt līdz finišam!Ja labi grib,tad visu var!Galvenais nepadoties! Paldies Aija,ka tu esi! Lai veicas arī turpmāk! Paldies!

5 / 5

Renārs / 04.11.2016. 05:41

Liels paldies autoskolai Tīģeris! Laba un tas, kas patika man ir miers un mājīgums lekcijās!

5 / 5