Atsauksmes par Autoskolu Tīģeris Ogrē

Lasi audzēkņu atsauksmes par teoriju, braukšanas apmācību un instruktoriem, kā arī pievieno savu pieredzi. Jauna atsauksme pirms publicēšanas tiek pārbaudīta.

Ārējo platformu vērtējumi nav verificēti

Pievieno atsauksmi par apmācību

Vidējais vērtējums: 5 no 5

5 / 5

janis / 28.10.2016. 12:43

ļoti forsa skola iesaku visiem kam nav vaditaja apliecibas :) forsa atmosfēra mācības ka arī Aijas prasme iemacīt teoriju ir vienkarši fenomenāla :) liels padies Aijai un Jurim :)

5 / 5

Paula / 19.10.2016. 09:34

Pabeidzu teoriju Rīgā. Jaukās telpās, un labā grupā. Paldies liels Aijai par brīvo atmosfēru un spēju interesanti iemācīt noteikumus. Tā lai tiešām paliek galvā. Ja ir vēlme, lai teoriju stundās nenāk miegs, noteikt iesaku visiem mācīties gribošajiem nākt uz šo autoskolu!

5 / 5

Emīls / 12.10.2016. 23:56

Paldies par autoskolu "Tīģeris", tās vadītāju Aiju Sniķeri un teorijas kursa pasniegšanu ar vienkārši iegaumējamām metodēm. Jutu, ka Aija mums uzticējās, ka varam iemācīties. Tas deva mieru un patīkamu noskaņu katrā teorijas pasniegšanas reizē.

5 / 5

Artis / 30.09.2016. 13:09

Sveikiņi! saku lielo paldies skolotajai Aijai par centibu un neatlaidibu! pateicoties viņai un autoskolai TIĢERIS. es esmu ticis pie tiesībam ar jusu labo vardu un sapratni sirds siltumu unatdevi pret skoleniem,paldies ka ir uz pasaules cilveks ,kam rup citu nakotnes! PALDIES,PALDIES,PALDIES! AIJA JUS ESAT VIS LABAKA PASNIEDZEJA :)

5 / 5

Aija Sniķere / 25.09.2016. 12:19

Gribu pateikt paldies moto instruktoram Rustamam Ismailovam! Sanāca tā, ka pati savā skolā iestājos, lai iegūtu A kategoriju. Bija intereseanti gan teorijā ar Sergeju Korņijenko, gan braukšanās pie Rustama. Teorija pašai kā pasniedzējai, problēmas nesagādāja, bet ar braukšanu bija tā, ka sāku no nulles, jo nekad nebiju braukusi ar moci, nekādu! Jūlijā pabeidzu teoriju un sāku braukt, viegli negāja, bet braucot, var iemācīties arī 51. gada vecumā! Paldies Rustamam, paldies Dievam, 2. mēnešu laikā izdevās iemācīties izbraukt figūras, piedalīties pilsētas satiksmē un nokārtot eksāmenu! Tagad no pavasara laipni gaidam visus, kuri vēlēsies apgūt moto vadītāja prasmes gan Rīgā, gan Ogrē! Vēl gribu piebilst, ka figūru laukums, kur apmāca braukšanas pamatu, gan figūras Rustams, ir fantastisks! Jauns asfalts, mācīties ir viegli un patīkami! PALDIES!

5 / 5

Aleksandra / 20.09.2016. 13:17

Liels paldies Aijai par izcili un interesanti pasniegto teoriju, nodarbībās vienmēr bija mājīga un jautra atmosfēra, kas veicināja vēlmi mācīties, arī kafija un tēja ar našķi pēc grūtas darba dienas ļoti noderēja. Pateicoties autoskolai TĪĢERIS gan teoriju, gan braukšanu CSDD noliku ar pirmo reizi!!!!

5 / 5

S.Jegorovs / 01.09.2016. 00:42

Chav visiem! Vardu sakot nesen esmu ieguvis A kat. vaditaja aplieciibu. Macija Rustams Ismailovs. Ko lai saka, instruktors vienkarshi forsh, mierigs un pateicoties vinjam tgd varu ar mociti droshi vizinaties.

5 / 5

Elīna / 18.08.2016. 07:07

Milzīgs PALDIES autoskolai Tīģeris un labajai skolotājai Aijai, par foršo mācību procesu !!! Tiešām iesaku šo skolu, ja gribi CSDD eksāmenu nokārtot ar pirmo reizi!

5 / 5

Katrīna / 22.07.2016. 11:52

Paldies autoskolai Tīģeris, īpaši Aijai, kas iemācīja teoriju un braukšanu ne tikai, lai noliktu eksāmenu, bet lai būtu arī gatava turpmākai dalībai ceļu satiksmē ! :) +Teorija tika pasniegta tik interesanti, ka bija prieks un vēlme mācīties!

5 / 5

Linda / 22.07.2016. 03:41

Paldies par izsmeļošo informāciju,par jauko atmosfēru,kas bija jūtama visu teoriju nodarbību laikā!Jūties kā mājās,vienmēr pieejams kafijas automāts,kas gatavo mundru kafiju,kurš pēc garās darba dienas bija vnk nepieciešams!Visi nesaprotamie jautājumi un situācijas tika izskaidrotas,kamēr tas bija galvā,kā pantiņš!Esmu tikusi pie tiesībām pateicoties Aijai Sniķerei un Jurim Opeltam!Aija kā mamma mani pieradināja pie satiksmes, un palaida tālāk lielajā dzīvē,bet Juris novirzīja lidz finišam!3 mēnešu(teorija+braukšana) laika tika paveikts,tas,ka paŗstaju baidīties no RĪGAS, trakās satiksmes,kas Rīgā ir ļoti intensīva. Velreiz LIELS paldies! :))

5 / 5